نمايش پست تنها
قديمي July 4th, 2010, 18:32   #166
abbas67set
Senior Member

abbas67set's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
محل سكونت: هیچستان!!
تشکر از ايشان: 1,258 بار در 194 پست
abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)abbas67set (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به abbas67set
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sabbz نمايش نوشته ها
اول-متاسفانه پیش از اینکه اصل ماجرا را متوجه شوید قضاوت کردید که با خودتان است مسیول قضاوت اشتباه
دوم-دیشب بنده در یک پست از جناب رضا سوال معمولی را پرسیدم که دسترسی بنده را به تاپیک های عمومی از بین بردند
سوم-در تاپیک صندلی داغ در پاسخ کاربری گفتم که جناب رضا پست ها را بدون اینکه پاسخ دهد حذف می کند که سریعا پنج امتیاز منفی گرفتم
چهارم-توهین اول از امتیاز منفی همان کاربرانی که شما از آنها دفاع میکنید شروع شد نه از بنده
پنجم-پاسخ بنده به همان کاربرانیست که به قول هورزاد با چندآی دی مختلف به نام چند نفر به بنده منفی دادند
ششم-اگر شما مخالف این بحث ها هستید چگونه زیر مطلبی از اقای بهمانی در آن مشاجره یا به قول شما مشاعره! تشکر می زنید؟

امیدوارم متوجه شده باشید
فراری سابق به دلیل بسته شدن دسترسی از تاپیک انتقادات با این آی دی مطلب زدم
سلام
جناب فراری سابق یا sabbz با احترام
بنده قصد هیچ مداخله ای ندارم ولی وقتی جمله قرمز شده شما را خواندم واقعا تعجب کردم که یک نفر چرا باید چند ای دی داشته باشد
با این حال از اقا رضا مدیر محترم خواهش میکنم چاره بیندیشد یا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
یک تجربه شخصی:تازه با یکی از فرومهای تازه تاسیس اشنا شدم و ثبت نام کردم با همین نام کاربری اما بعد از مدتی از طرف مدیر سایت یک پیام برام اومد که شما با نام کاربری دیگری ثبتنام کرده اید جالب بود چون من ثبتنام نکرده بودم بعد از مدتی خبر دار شدم که داداشم از همان کامپیوتری که من ثبتنام کردم ثبتنام کردن و ای پی ها مشابه بودن و به مدیر سایت هم خبر داده شده است. نمیدونم این انجمن هم همچین ابزاری داره یا نه ولی وجود چنین ابزاری میتونه از جنین کارهایی تا حد قابل توجهی( نه به طور کلی) جلوگیری کنه.
با تشکر فراوان
abbas67set آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از abbas67set: