نمايش پست تنها
قديمي June 29th, 2010, 16:17   #92
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
13

با سلام

همانطور که بارها گفتم، هیچیک از امکانات سیستم vBulletin را من ابداع نکرده ام و هر یک از این سیستم ها در صدها سایت خارجی و چندین سایت داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

هدف اصلی از راه اندازی سیستم این است که اعضای سایت در مورد پستها قضاوت کنند تا در تمام موارد نیاز نباشد که یک شخص (مدیر سایت) در مورد حذف یا عدم حذف پستها قضاوت کند.

اما تجربه نشان می دهد که برخی دوستان همواره به همه چیز اعتراض دارند و با هر تصمیمی مخالفت می کنند.

- اگر پستهای غیرمفید و حاشیه ساز توسط مدیر سایت حذف شود، می گویند مدیر سایت بدلیل منافع شخصی اجازه طرح حقایق را نمی دهد.
- اگر پستهای نامناسب حذف نشوند، می گویند عدم برخورد مدیر سایت با حاشیه سازان، موجب شده است که اعضای فعال سایت را ترک کنند.
- اگر مدیر سایت شخصا در مورد پستها تصمیم گیری کند، دیکتاتوری حاکم است.
- اگر تصمیم گیری در مورد پستها را به اعضا واگذار کند، مدیر سایت به دنبال ایجاد دو دستگی میان اعضاست تا بتواند حکومت کند!
و این داستان ادامه دارد . . .

من فرومهای فارکسی و غیرفارکسی زیادی را دیده ام. اما متاسفانه اینگونه حواشی فقط در فروم های ایرانی دیده می شود.

در مورد این سیستم هم ظاهرا برخی دوستان می خواهند شرایط کاملا مطابق با میل و نظر خودشان تغییر کند و هنوز اعمال نظر اکثریت برای بسیاری از افراد قابل پذیرش نیست.

متاسفانه این تاپیک نیز به بحثهای بی فایده و غیرمرتبط کشیده شده. لذا تاپیک برای چند روز بسته می شود تا کارایی سیستم را در عمل ببینیم. بعد از طی شدن دوره آزمایشی، در مورد ادامه یا توقف استفاده از این سیستم تصمیم گیری خواهد شد.

موفق باشید
Reza آفلاين است