نمايش پست تنها
قديمي September 6th, 2009, 14:44   #3
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kingnothing نمايش نوشته ها
سلام دوستان
من یه مشکلی واسم پیش اومده
پول قبض تلفن واسه این ماه ما 000و32 تومان مبلغ مکالمه خارجه اومده!با توجه به اینکه ما اصلا تماس خارج از ایران نداشتیم و اینکه من از adsl استفاده می کنم و dial up نیستم.
رفتیم پرینت گرفتیم دیدم یه سری شماره هست واسه کشورهای مختلف که هیچ کدوم هم کشور روتین نیست مثل آنگولا!!نیجریه!!هلند !!!ایرلندو ....رفتیم مخابرات گفتن چون ازپ0ر0و0ک0س0ی استفاده کردی اینجوری شده و هیچ راهی نداری مگر اینکه برای اطمینان 00 خط ات رو ببندی و دیگه از پ0ر0و0ک0س0ی استفاده نکنی!!
من که رشته ی تحصیلیم شبکه ست به یارو گفتم همچین چیزی امکان نداره و کمی واسش توضیح دادم اما اون رو حرفش مطمئن بود!!!می خوام بدونم کسی اطلاعی در این زمینه داره؟اصلا همچین چیزی امکان داره؟!؟!
شما که از ADSL استفاده میکنید آیا دیگر خط تلفن به مودم Dial Up سیستمتان وصل نیست ؟
اگر اینگونه باشد اصلا احتمال شماره گیری کامپیوتر از طریق خط تلفن و وصل شدن به پ*رو*ک*سی سرور وجود ندارد .
ولی اگر کماکان کامپیوتر شما از طریق مودم Dial Up به خط تلفن وصل است دور از ذهن نیست که با کلیک روی لینک تبلیغاتی یا موارد مشابه ، نرم افزاری در کامپیوتر شما بارگزاری شده باشد که گاه و بیگاه شماره گیری کرده و مستقیما به سرورهای سایت مورد نظر وصل شده است .
کما اینکه بارها چنین مواردی حتی با قبض تلفن چند میلیون تومانی وجود داشته است .

آخرین ويرايش توسط Kasra در September 6th, 2009 و ساعت 14:46
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Kasra: