نمايش پست تنها
قديمي May 4th, 2009, 01:37   #40
mrfix
Member

mrfix's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 282 بار در 71 پست
mrfix (سطح 1)mrfix (سطح 1)mrfix (سطح 1)mrfix (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mrfix
0

راستش یک دیدگاه هم هست که اگر سایت قرار به پولی شدن باشد شاید در عده افرادی که به فارکس روی می آورند کم شود.
خود من با مطالعه همین سایت سرمایه بود که با فارکس آشنا شدم و مطالعه قسمتهای تخصصی فهمیدم که می شود با فارکس نیز پول در آورد و به این راه کشیده شدم. والا قبل از آشنایی ببا این مقوله حاضر نبودم پولی را بیجهت هزینه کنم.
در ثانی هزینه ای که برای تبلیغ در سایت از طرف نمایندگان بروکرها پرداخت می شود مگر نه این است که برای جذب افرادی باشد که حساب ریل ندارند؟ سایت های تخصصی پولی برایآن دسته افرادی هستند که به طور تخصصی در فلان زمینه کار میکنند و طبیعتا در شرایط واقعی. پس ایت تبلیغات بیهوده خواهد بود.
پس درآمدها از یک طرف کم . از طرف دیگر زیاد می شود. ولی پس از گذشت مدتی باید دید نتیجه این کار چه می شود.
البته اینها همش نظر شخصی هست و امیدوارم باعث دلخوری بقیه نشوم. در نهایت هر طور که مدیریت محترم صلاح بدانند عمل می شود.
در مورد تعدد پستها نیز برخی دوست دارند زیاد حرف بزنند و برخی کم. شاید اگر به سابقه عضویت من هم نگاه کنید تعداد پست خیلی کمی دارم و بهتر بگویم که به خاطر مسایل فنی در حیطه فنی هم هیچ پستی نزدم فقط به خاطر اینکه معتقدم برای پست در این زمینه ها باید دانش و تسلط ماهرانه ای داشت اما بعضی از دوستان شاید ده ها برابر من فعالیت داشته اند.
و لازم نیست که من هر تاپیکی زا دنبال کنم و به مرور زمان تشخیس داده ام که چه تاپیکهایی برای مطالعه مفید است و حتی اگر لازم بوده همه تاپیکها را زیر و رو کرده ام.
و با طبقه بندی - نحوه آرشیو و امتیازبندی اصولی مطالب کار برای تازه واردین راحتتر می کند.
اینکه نمیتوانیم نظم خاصی را به خیل کارها بدهیم دلیلی نمیشود که بخواهیم این مساله را پاک کنیم و بخواهیم خودمان را با محدود کردن راضی کنیم. پس بیایید راه حل اصولی و منطقی ای را پیش بگیریم.
mrfix آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrfix: