نمايش پست تنها
قديمي November 11th, 2009, 16:31   #61
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از جناب arman_fxkar

دو پیشنهاد مطرح شد:

۱- مدیری انتخاب شود و مسئولیت کنترل و بررسی فایلهای ضمیمه را بر عهده داشته باشد.

۲- یک نرم افزار آنتی ویروس بر روی فروم نصب شود و فایلها را بررسی کند.

در صورت اجرایی بودن، اولویت با پیشنهاد دوم است و تمام هزینه های این کار نیز توسط سایت سرمایه پرداخت خواهد شد. اما مشکل اینجاست که بنده جایی ندیدم بر روی سیستم vBulletin یا کلا سیستمهای مدیریت محتوا، امکان نصب نرم افزار آنتی ویروس وجود داشده باشد. لطفا اگر دوستان سایتی را سراغ دارند که از این قابلیت برخوردار است، اعلام کنند. (بجز سایتها و سرویس های طراز اول جهان مانند gmail و yahoo و . . .)

در صورت اجرا شدن پیشنهاد اول نیز این مشکل بوجود خواهد آمد که تمام ضمیمه ها تا زمان تایید توسط مدیر مربوطه نمایش داده نمی شوند و بدلیل عدم حضور همیشگی مدیر، ممکن است تایید ضمیمه ها با چندین ساعت تاخیر مواجه شود.

با تشکر
با سلام خدمت مدیریت محترم
آقا رضا من این سوال را با کارشناسان ویبلتین مطرح کردم جواب منفی بود
در رابطه با مورد اول هم به نظرم اگر بخواهیم این را اجرا کنیم ایرادی که شما بر آن گرفتید کاملا صحیح میباشد و این ایراد هم فکر کنم با برگزیدن 3 مدیر در این بخش پوشش داده خواهد شد
یا اگر این مورد هم عملی نیست بهترین راهکار خود کاربران هستند که با نصب انتی ویروس های قدرتمند بر روی سیستم شان نگذارند فایل های مخرب وارد pc انها شود
اگر اجازه بدهید بنده تاپیکی با نام واحد امنیت و نرم افزار های امنیتی ایجاد کنم و به این مقولات بپردازیم

با تشکر

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در November 11th, 2009 و ساعت 16:36
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از مسعود رهجو: