نمايش پست تنها
قديمي February 5th, 2010, 12:26   #99
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farshad1366 نمايش نوشته ها
انتقاد اصلیه من اینه که چرا نمیشه موضوع جدیدی زد؟ شاید سوال من تو هیچ پستی نباشه؟؟؟
اصلا شاید یه چیزی دارم که می خوام با همه share کنم. ....

عذر می خوام خیلی قسمت های این سایت بی دلیل بسته شده.
فروم یعنی جایی آزاد که تبادل نظر داره و مدیر مسئول منظم کردن فروم رو داره تا در صورتی که یک موضوع در جایه نا مناسبه اون بفرسته جای دیگه.
خیلی ایراد ها داره اینجا بخاطر همین هیچوقت اینجا پست نزدم.
امروز می خواستم مطلب بسیار جالبی که داشتم با بچه ها تقسیم کنم که دیدم هنوز همون پیغام مسخره که اجازه موضوع جدید رو نمیده بهم میده
منم رفتم در سایت دیگری اینکارو کردم. شاید هزاران عضو دیگه هم مثل من اینجوری شده باشن/
نمره سیستم تشکر و سیستم اعتبار سنجی زیر صفره.
این سایت بصورتی اصلا فروم نیست بلکه مثل یک رژیم ....

واقعا جای ابهام هست که یعنی در این سایت ملاک فقط تعداد پست هاست؟؟؟؟
من از فردا شروع می کنم و یک پست آقا دمت گرم مرسی تو همه تایپیک ها میزنم.چرا یکی تو هر کدوم 100 تا . تا تعداد پست منم بره بالا
من تاحالا پست نزده بودم چون سوال خاصی پیش نیامده بود واسم . می تونین تاریخ عضویت رو ببینین.فردا تعداد پست هام میشه 1000تا D:

اولیش همینجا
آقای مدیر دمت گرم که جای انتقاد هم گذاشتین
با سلام

- از انتقادات شما تشکر می کنم. لطفا اگر فروم معتبری سراغ دارید که از سیستم اعتبار دهی یا سیستم تشکر مناسبی استفاده می کند، از طریق پیام خصوصی به من اعلام کنید تا بررسی کنم.

- اگر قصد طرح موضوع مفیدی را دارید که تاپیک مشابه آن وجود ندارد، در پیام خصوصی به من اعلام کنید تا دسترسی شما را برای ایجاد تاپیک تنظیم کنم. لطفا از درج پستهای متعدد و کوتاه اکیدا خودداری کنید. پستهای شما ادغام شدند.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza: