نمايش پست تنها
قديمي November 30th, 2008, 00:29   #131
fx.PARADISE
Senior Member

fx.PARADISE's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: ایران سرای من است
تشکر از ايشان: 846 بار در 243 پست
fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fx.PARADISE
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hms198007 نمايش نوشته ها
سلام
اين قوانين تو يه سايت ديگه استفاده ميشه
نظرتون راجع بهش چيه ؟؟؟
قوانین:
  1. <LI class=paragraph_smaller>تنها حسابهایی در مسابقه شرکت می کنند که توسط سایت به شما معرفی می شوند. <LI class=paragraph_smaller>میزان سرمایه هر حساب 1000 $ می باشد. <LI class=paragraph_smaller>گذاشتن S/L و T/P برای تمامی خرید ها اجباری می باشد. <LI class=paragraph_smaller>هیچ خریدی به صورت دستی نباید بسیته شود (در غیر اینصورت تنها اگر در آن خرید ضرر کرده باشید محاسبه خواهد شد.) <LI class=paragraph_smaller>مدت زمان مسابقه 4 ماه می باشد و تا 10 روز قبل از پایان زمان مسابقه نیز فرد می تواند در مسابقه شرکت کند. <LI class=paragraph_smaller>تنها خرید های 0.1 در مسابقه شرکت داده خواهند شد و مابقی حذف می گردند.
  2. مسابقه در Fx Pro و با نرم افزار Meta Trader برگزار خواهد می شود.
با سلام وتشکر از اطلاع رسانی شما

به نظر بنده شرایطی که سایت مذکور اعلام کرده مطقی و علمی نیست و حتی از اهداف اموزشی هم تهی است.
علمی ترین شرایطی که تاکنون دیده ام شرایط آلپاری است که نشان از دقت و تفکر روس ها در انجام مسابقات دارد. طبق معمول من شرایط آلپاری را پیشنهاد می کنم.

ضمنا خوشحال خواهم شد در کنار دوستان حرفه ای در مسابقه شرکت کنم.

همگی موفق باشید.