نمايش پست تنها
قديمي March 13th, 2010, 17:38   #86
mostafa976
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2009
تشکر از ايشان: 543 بار در 135 پست
mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)
اموزش افزايش امار بازديد كننده ها

0

سلام دوستان
نميدونم اينجا جاي اين پست هست يا خير ولي جاي ديگه هم به ذهنم نرسيد كه سوالم رو مطرح كنم .
چند وقت پيش به طور اتفاقي وارد يك وبلاگ شدم .( البته قبلا هم گاهي به اون سر ميزدم ) بعد ناگهان يك چيز عجيبي حس كنجكاوي من رو بر انگيخت . وبلاگي كه تا چند روز پيش امار بازديدش 40 تا نهايتا 90 تا بازديد در روز بود به طور وحشتناكي امارش بالا بود كه در همون لحظه فقط امار بازديدش 55 انلاين داشت . خوشبختانه براي امارگيرش هم پسورد نزاشته بود و من ديدم كه امارش كاملا صحيح هستش حتي بازديد يك روزش 226000 تا بود كه واقعا تعجب من رو برانگيخت . من اول حدس زدم كه شايد كلكي در كار هستش ولي بعد ديدم كه نه واقعا اي پي هاي مختلف داره و از مكان هاي مختلف دارند به وبلاگش سر ميزنند در حالي كه مطلب خاصي هم در وبلاگش نداره كه جلب توجه كنه .
يك روز ازش پرسيدم چيكار كردي گفت يكي ازم 200 تومان گرفت گفت كاري ميكنم كه امارت بره بالا . بعد يك روز ديگه گفت به 500 تا موتور جستجو معرفي كردم وبلاگم رو . يك روز ديگه گفت سئو كار كردم . و.... هردفعه يك چيز بيخودي به ماميگفت كه من نميدونم كدوم حرفش را باور كنم . خواستم از دوستاني كه تجربه دارند سوال كنم ببينم ايا همچين چيزي امكان داره يا خير . در ضمن افزايش امار اون وبلاگ فقط مدتش 5 روز بيشتر نبود . الان باز به وضعيت سابق برگشته . نميدونم ديگه چطوريه .
ايا دوستان ميدانند چطوري ميشه اين كار را كرد؟‌
ايا برنامه يا اسكريپت خاصي وجود داره كه بشه سيستم هاي امار گيري را دور زد؟
چند وقت پيش سر يك ماجرايي هم يكي از دوستان ميخواست براي بنده اسكريپتي بنويسد كه ادعا داشتند هر دقيقه 4 تا به امارم اضافه ميكند . ميخواستم ببينم ايا كسي همچين چيزي بلد هست يا خير .
ممنون ميشوم دوستان راهنمايي كنند . اگر هم كسي ميتواند بهم ياد بدهد پيام خصوصي بدهد كه خيلي مشتاق يادگيري هستم
mostafa976 آفلاين است پاسخ با نقل قول