نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 17:38   #1103
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
درود وحید خان

طرز صحبت کردن شما همیشه تند بوده و سریع عصبانی میشوید و با توجه به اینکه بچه شمال هستید این خصوصیت شما برایم عجیب است!
ولی خواهش من از شما این است که احساسات پاک بچه ها رو زیر سوال نبرید و از عبارات سخیف برای بچه هایی که توی اون تاپیکها پست میزنند استفاده نکنید.همه ما میدونیم که همه چیز توی این مملکت به سیاست ربط پیدا میکنه و نمونش هم جناب آلبرتینی فرمودند خدمتتون که شامل تمام مشکلات و تحریمهایی میشه که ما برای همین کار خودمون باهاش دست به گریبانیم.
همیشه در طول تاریخ خیلی ها بوده اند که به قول معروف نون به نرخ روز خور بودند و یک عده معدود از خواص و روشنفکران جامعه جور اونها رو هم با به خطر انداختن خودشون و بذل مال و جانشون دادند.این عده همیشه از خطرات هم آگاه بوده اند ولی به دلیل همون وطن پرستی که شما زیر سوالش میبرید این خطرات رو به جون خریدند نه برای تشکر و اعتبار !! پس فکر نکنید که اگر فلان سانسورچی در سایت حضور داره بچه ها دمشون رو میذارند رو کولشون و میرند!!
ولی از همه این حرفها گذشته الان با وضعیت پیش اومده چون هیچکدوم از بچه ها دوست ندارند که برای سایت و مدیر محترم اون مشکلی پیش بیاد خود بنده پیشنهاد دادم که این چند تا تاپیک به طور کلی حذف بشه.ولی این دلیل نمیشه به یک سری ارزشها توهین بشه و کارکرد بچه ها زیر سوال بره.

پیروز باشید
جناب کوروش

چند مورد از همیشه تند بودن و عصبانیت مرا مثال بزنید تا دیگران هم بدانند گویا مرا با کس دیگری اشتباه گرفته اید
بنده احساسات پاک کسی را زیر سوال نبرده ام فقط گفتم هر حرف جایی و هر نکته مکانی دارد اینجا سرمایه است نه صدای سیاست.....

پس شما خودتون رو یک عده معدود از خواص روشنفکران و دیگران رو که مخالف با این نوع فعالیتها در سایت علمی سرمایه است نون به نرخ روز خور معرفی میکنید عجب به این روشنفکری....

شما ما رو قراره متوجه چه خطری بکنید خطری که خودمون از صبح تا شب از اون آگاه هستیم و باهاش سروکله میزنیم جناب کوروش ؟....

بازهم عرض میکنم من به هیچ ارزشی توهین نکردم اگر مشتاق به بحث سیاسی هستید بنشینیم بحث کنیم تا متوجه شوید که ما هم دیتا کمتر از شما نداریم اینست که تمایلی به جنجال درست کردن در جایی که هیچ ربطی به مسائل سیاسی ندارد ندارم....

آخرین ويرايش توسط vahidrock در May 12th, 2009 و ساعت 17:44
vahidrock آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از vahidrock: