نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 23:29   #30
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Thumbs down

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله parvan نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم .
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم