نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 21:57   #24
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله targeter_forex نمايش نوشته ها
آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی
خدا امواتت رو بیامرزه و پدر مادرت رو برات نگه داره . نه از اینکه چون پستت انتقادی نبود ( قابل توجه جناب آلبرتینی ) بلکه به خاطر اینکه برای دومین بار می گم گرفتی که من دردم چیه .