نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 21:42   #22
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.
سلام ، شب بخیر ، یعنی سایت مال آقا رضاست ؟؟؟ یعنی این همه کاربر صاحبش نیستن ؟؟؟ وای بر ما !!! اگه اینطوره این کشور هم ماله یک نفره !!!
من دقیقا اعتراضم به همینه