نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 21:08   #19
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.
معمولا خیلی ها وقتی در تاپیکی انتقاد می شوند سریعا تشکر را می زنند که یعنی مثلا ما هم بله ، گرفتیم چه اشتباهی شده .
دوما شما بحث تکنیکال در بورس ایران را زیر سوال بردید ، که این کارتان زیر سوال بردن خیلی هاست که کاش اینجا پیدایشان می شد و شما با آنها بحث می کردید .
سوما به کارگاه روش عمل و عکس العمل سر بزنید و ببینید که چند پوزیشن اعلام شد و چند تارگت داشتیم ، فقط به دلیل عدم استقبال ادامه داده نشد .