نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 18:57   #1115
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
شما چه کسی هستید .مامور نقض حقوق بشر و مدافع دیکتاتوری و سیاستهای قرون وسطایی ؟

یکی از کسانی که در تاپیک مربوطه فعالیت دارد من هستم و کاملا حق دارم از شما بخواهم در نوشته های خود رعایت ادب و نزاکت را

بفرمایید.
سیاست قرون وسطایی به این میگویند که شما حق استفاده از منابع علمی را برای 24000 نفر بواسطه علاقه به مقوله خطرناک باند بازی و سیاست بازی در این مملکت بخطر می اندازید و تازه در مقام دفاع از این عمل خود با شعار حق بر می آیید....

سیاست قرون وسطایی به این میگویند که شما بخودتان حق میدهید مسائل نا مربوط را در هر جامعه ایی هر چند کوچک و علمی آنهم بطور علنی دخیل کنید....

سیاست قرون وسطایی به این میگویند که شما بخودتان حق میدهید که از این همه تاپیک مفید در این سایت پا روی دم مار بگذارید و سیاستی را که هیچ سر و تهی ندارد چه چپ چه راست نقد کنید

سیاست قرون وسطایی به این میگویند که قصد دارید از هر مکانی برای اعلام اعتراض نا رضایتی خود به گوش دیگران استفاده کرده و آن را آلوده سیاست کنید بدون اینکه برای این کار هدف مشخصی داشته باشید...

سیاست قرون وسطایی به این میگویند که...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!