نمايش پست تنها
قديمي January 16th, 2011, 20:05   #18
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza a نمايش نوشته ها
من خودم اسم نبردم چون فکر کردم تبلیغ محسوب بشه
سلام
وقت بخير

علي آقا از آنجا كه اين صندوق ها همگي زير نظر سازمان بورس و اوراق بهادار فعاليت كرده و به كارگزاريها وابسته هستند پس فكر نمي كنم صحبت در خصوص تك تك آنها تبليغ به حساب بياد . از طرف ديگه چون اين سرمايه ها در كانال هايي كاملاً مشخص و تعريف شده سرمايه گذاري مي شوند (مانند سهام شركت ها ، اوراق قرضه ، بورس كالا و ...) بنظر من وارد شدن در اينها اگر با يك انتخاب منطقي همراه باشد يك بازي برد-برد خواهد بود . هم ما مي توانيم به سود معقولي برسيم و هم اينكه علاوه بر داشتن پشتوانه ي مناسب سرمايه ي خود را در يك چرخه ي نسبتاً مفيد وارد كرده ايم .

اين صندوق ها علي الخصوص براي كساني مناسب است كه تجربه اي در امر معاملات سهام نداشته و اطلاعي از تكنيك هاي معاملاتي ندارند . اين افراد اگر به همين مقدار سود قناعت كنند (كه به نظر بنده كاملاً منطقي و معقول هم هست) مي توانند با سرمايه گذاري در اين صندوق ها خود را از دامهاي پيدا و نهاني كه اين روزها در كشور ما به وفور پهن شده رها كنند و يك سرمايه گذاري مطمئن داشته باشند .

موفق و سربلند باشيد
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول