نمايش پست تنها
قديمي December 20th, 2010, 11:38   #65
gold24
Senior Member

gold24's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 855 بار در 195 پست
gold24 (سطح 1)gold24 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به gold24
0

با سلام

بدون شرح

رئوس گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور درباره هدفمندی یارانه‌ها درخواست دکتر احمدی نژاد از مشارکت مردم در هدفمندی یارانه‌ها مردم تا شش ماه یارانه‌ها را به بازار وارد نکنند و با مشارکت خانوادگی به مدیریت آن بپردازند.
آقای رئیس جمهور واقعا یارانه نقدی دو برابر می شود؟ احمدی نژاد: اگر ابرازهای قانونی اجازه بدهند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن یارانه ها را بیش از دو برابر می‌کنم.
رسانه های غربی بر روی افزایش فقر پس از هدفمندی یارانه‌ها مانور می‌دهند. پاسخ رئیس جمهور به غربی‌ها: ما در هدفمندی یارانه‌ها الگوی بدون فقر را پیگیری می‌کنیم.
چه کسانی از اصلاح قیمتها آسیب می‌بینند؟ احمدی نژاد: همه برنده‌ایم و با مدیریت مصرف، هیچ کس ضرر نمی‌کند، چرا که طرح هدفمندی یارانه‌ها طرحی ملی است و انشاءالله اثر ماندگاری خواهد بود.
واکنش رئیس جمهور به برخی شایعات با 5 سال صرفه جویی، ایران گلستان می‌شود.
چرایی ضرورت اجرای هدفمندی یارانه رئیس جمهور: نظام فعلی پرداخت یارانه‌ها 50 سال است که ناعادلانه توزیع می‌شود و ما می خواهیم از این پس عدالت را برقرار کنیم.
آیا هدفمندی یارانه‌ها قابل اصلاح خواهد بود؟ احمدی نژاد: قطعا نواقص اجرای هدفمندی یارانه‌ها در گام دیگر اجرای این طرح برطرف خواهد شد و حتی حاضرم شخصا سئوالات مرتبط با هدفمندی یارانه‌ها را پاسخ دهم.
تشکرهای متفاوت از هدفمندی یارانه‌ها رئیس جمهور: از مردم تشکر می کنم، از نمایندگان مجلس تشکر می‌کنم، از دولتمردان تشکر می‌کنم و تشکر آخر از مقام معظم رهبری است که از هدفمندی یارانه‌ها حمایت همه جانبه کردند.
ابتدای سال 90 چه اتفاقی در اقتصاد ایران می‌افتد؟ اصلاح نظامهای بانکی و مالیاتی و همچنین ایجاد اشتغال برای جوانان از ابتدای سال آینده آغاز می‌شود.
پایان دولت دهم چه خبر خواهد بود؟ رئیس جمهور: در پایان دولت دهم، یارانه‌ها هدفمند شده، معضل مسکن و بیکاری حل شده و نظامهای مالیاتی، بانکی و گمرکی نیز اصلاح شده‌اند.

باشد برای عبرت http://www.tabnak.ir/fa/news/136965/...یک-متکی
یک منبع آگاه جزئیاتی از جلسه میان منوچهر متکی وزیر خارجه سابق ایران و عبدالله واد رئیس جمهوری سنگال را در اختیار ایران دیپلماتیک قرار داد.

این منبع آگاه به خبرنگار ایران دیپلماتیک گفت: در میانه جلسه میان متکی به عنوان فرستاده محمود احمدی نژاد و عبدالله واد، منشی عبدالله واد وارد جلسه شد و یادداشتی را به واد داد که در آن یادداشت برکناری منوچهر متکی توسط رئیس جمهوری به اطلاع واد می رسد.

به گفته این منبع آگاه عبدالله واد بلافاصله پس از دیدن یادداشت خطاب به متکی می گوید شما توسط پرزیدنت احمدی نژاد برکنار شده اید و بنده از الان به عنوان یک مهمان با شما سخن می گویم