موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 4th, 2008, 22:09   #29
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jupiter نمايش نوشته ها
تشريف ببريد بازار رضا و يا پايتخت ارجينال بيشتر نرم افزار ها قابل ابتياع است.
بقول دوستمون تشخیص محصول ارژینال از غیر ارژینال کار من یکی حداقل نیست، من خودم دوستی دارم که تولیدی پوشاک داره (بیشتر شلوار) ایشون شلوار لیواز از اروپا مخصوصاً آلمان وارد می کنه و از روش تولید می کنه به تعداد، خودش می گه من خودم بعضی وقتها نمی تونم اصلی رو از روی اونهایی که خودم تولید کردم تشخیص بدم (این حرف رو کسی می زنه که پدر بزرگش، پدرش و سه تا برادرش تولید کننده پوشاک بوده اند و هستند به مدت بیشتر از 75 سال) تا چه برسه به من نوعی.
حالا وقتی شلوار خارجی به این خوبی تولید می شه دیگه کپی کردن یه CD و جلد و پک درست کردن که دیگه از آب خوردن برای چنین افرادی راحتتره، شما تشریف ببرید میدان انقلاب (مخصوصاً ضلع شمال شرقی) ببینید چه جور محصولاتی اونجا عرضه می شه از فیلم و برنامه ایرانی گرفته تا برنامه طراحی راکتور هسته ای و حتی فیلم هایی که تازه داره توی آمریکا و سینمای جهان اکران می شه اونجا حتی پوستر اصلش بدیوار زده شده دیگه چه برسه به CD .
شما اونوقت با این وضعیت می فرمائید من برم بازار رضا که معروف به بازار دزدهاست CD ارجینال بخرم!!!؟؟؟

من واقعاً خوشحالم که هم وطنانی اینچنین پاک و بی آلایش دارم که فکر می کنند همه مثل خودشون انسانهای پاک و درستکاری هستند.

دوستان CD ارجنیال اصل شاید بازهم تکرار می کنم شاید توی این کشور وجود داشته باشه اونم یه نفر مثل همون تولید کننده پوشاک آورده تا از روش تکثیر کنه و به من و شما بفروشه تا هم اون سود کنه و هم من و شما بتونیم به روز باشیم.