نمايش پست تنها
قديمي July 9th, 2010, 23:24   #63
ARSHAM HEDAYAT
Junior Member

ARSHAM HEDAYAT's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
تشکر از ايشان: 18 بار در 6 پست
ARSHAM HEDAYAT (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kamroon نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز جناب ARSHAM HEDAYAT من پستهای شما رو به صورت کامل مطالعه می کنم احساس می کنم این تاپیک از همه ما بیشتر به درد شما می خوره خواهش می کنم چند بار مطالبی که اساتید قرار دادند رو مطالعه کنید.
من سعی می کنم در مسیری پیش برم که جناب کسری در این پست
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...5&postcount=38
هدفگذاری کرده اند.
مطالب ، داستانها و مثالهای که تاکنون درباره قمار گفته شده تداعی رفتارهای ما در فارکس هست. پس این مقوله قمار خیلی مهمه
شما پیگیر مطالب باش خیلی از مسائل برای ما فارکس بازها روشن خواهد شد.

پاسخ مثال 2

شما خودتون رو در نظر بگیرید به عنوان مهیمان می خواهید برید جایی قمار کنید ناخواسته استرس و ترس وجود شما رو فرا خواهد گرفت هر چند مهارت دارید ولی این استرس تا پایان بازی به دلیل احتمالات منفی که تو ذهن شما ایجاد میشه با شما خواهد بود و علارقم مهارت به دلیل استرس در پایان بازنده خواهید شد.

نمونه این مثال بازی فوتبال یا بازی های مختلف که در بیشتر مواقع میزبان ضعیف، بازی رو می بره.
چند ماه قبل تو بازیهای والیبال نوجوانان آسیا که ایران میزبان بود این مورد کاملا مشهود بود . نوجوانان ایران تنها 3 ماه عضو تیم ملی شده بودند و بی تجربه با اینکه تو چند بازی باختند ولی در نهایت با کمک قابل وصف تماشاگران قهرمان شدند. مطمئن باشید اگه چین میزبان بود حتما قهرمان میشد چون خیلی سرتر از ایران بود.

نتیجه اینکه ممکنه در مقاطعی به دلیل مهارت، برد با نفر اول باشه ولی در نهایت برنده میزبان خواهد بود. پس مجداا عامل روانی پررنگتر شد و با کمک
شرایط میزبانی مهارت رو شکست داد.

ادامه دارد...
kamroon جان سلام میدونم چی میگی استرس همیشه هست کم و زیاد داره اما هست من خودم که تازه شروع به بازی کرده بودم باور کن میلرزید دستم با این که زیاد مبلغ بالا نبود اما بمورور یک چیزو یاد گرفتم اگر نتونم کنترلش کنم اونه که من رو کنترل میکنه خوب استرس رو که نمیشه ازبین برد منم که نمیتونم کنترلمو بدم دستش پس باید مهار بشه اینم فقط با بازی واقعی و زیاد اتفاق میوفته

kamroon جان قربونت برم این تاپیک بدرد من میخوره که توشم اگر برام جالب نبود که پست نمیزدم اما باور کن هر کاری که ریسکش بره بالا قمار نیست خود قمار و قمار باز تعریف داره دسته بندی داره ادم باریسک پایین داره ادم ریسک بالا داره ادم تازه کار داره ادم قدیمی داره کلا دنیایه برای خودش بازی کن تدافعی داره حمله ای داره

kamroon تاپیک خوبی پست های شما برام جالبه من مینویسم هر جایی دیدی داره نظم تاپیک رو بهم میزنه پست هام بگو ننویسم