نمايش پست تنها
قديمي November 27th, 2009, 14:01   #39
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
ما ایرانیا چقدر دلمون خوشه! می دونستین سرعت اینترنت رایگان کره جنوبی 500 برابر سرعت اینترنت پولی ایرانه؟ می دونستین سرعت اینترنت ژاپن 60 هزار برابر بیشتر از ماست؟ یعنی ژاپنی ها سرعت اینترنت معمولشون چیزی نزدیک به 70 مگابایت در ثانیه است( تصورشم برای ما سخته)، تازه دولت ژاپن تصمیم گرفته این سرعت رو برای استفاده خانگی بازم بیشتر کنه با استفاده از فیبر نوری. می دونستین آلمانی ها می خوان طی 9 سال آینده تمام کاربران خانگی و شرکت ها رو زیر پوشش اینترنت با سرعت 50 مگابایت در ثانیه قرار بدن؟ چرا راه دور بریم، همین ترکیه بغل گوشمون سرعت خطوط DSL خانگی چهار مگابایت در ثانیه است که قرار دو برابر بشه. و ...

اون وقت شما اینجا دارین سر قطع و وصل اینترنت بحث می کنید و سر چند کیلوبایت کمتر یا بیشتر چونه می زنین؟

به قول شاعر، به یزدان که گر ما خرد داشتیم، کجا این سرانجام بد داشتیم

سلام

خیلی مخلصیم عماد جان

والا فعلا باید نقد رو بچسبیم. فکر کردن به اینجور چیزا و اینکه جاهای دیگه چی دارن و ما مسلما نداریم ، جز آزار خودمون فایده دیگه ای نداره.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
ای بابا اینترنت ایران که قربونش نرم دیگه گندش در اومده اخه تنها وسیله اطلاع رسانی که میشه بهش اعتماد کرد تو ایران همینه دیگه بقیش هم دینگ دینگ
من ماهواره ای گرفتم البته باسه دانلود همینطور گفتم بگیرم یه تست کنم یه دیش میندازی بالا پشت بوم یه قطعه هم هست میخوره به pci یه اشتراک هم باید بگیری که من 2 گیگ گرفتم 32 تومن ولی سرعت دانلودش توپه 235 کیلو بایت حد پایینش هست

در مورد تعرفه تو کرج که بحثش افتاده

من از شاتل استفاده میکنم 3 گیگ ترافیک از 1 تا 8 صبح هم تا 10 گیگ مجانی سرعت 128 ماهی 14 تومن ولی سرعتش در حد دیال اپ میشه بعضی وقتا

قیمت هر گیگ اضافی هم 9200 تومن لوووول
واقعا مسخرس

درود بر کورش کبیر

داداش این قانونیه ؟ کلا چقدر درومد ؟

یکی از دوستام غیر قانونیش رو میخواست بگیره. 2 میلیون هزینه داشت ظاهرا بدون پرداخت ماهیانه. یعنی فقط همون 2 تومانه اول رو میدادی. سرعتش هم در حد 1 2 مگ در ثانیه. که بنده موفق شدم فعلا از این کار منعش کنم

اینجا هر گیگ اضافه 3000 تومانه !!!!!