نمايش پست تنها
قديمي June 27th, 2008, 00:55   #36
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 506 بار در 129 پست
HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله LionHeart نمايش نوشته ها
راستی جناب Hardy laity

من یه فایل تو ویندوز که دارم مثلا همین فایل اسکن مودم اول ریختمش تو کول دیسک بعد اونجا اجراش کردم

آیا اونجا میشه به پارتیشن های NTFS ویندوز دسترسی پیدا کرد

ارادت
خوب اولا که تو اوبونتو دسترسی به کلیه پارتیشنهات از هر نوعی که باشه داری Places > Computer پس کافیه فایلهاتو یه جای مشخص کپی کنی مثلا توی d یه فولدر بساز ubuntu بعد فایلها رو بریز توش راحت میتونی بهش دسترسی پیدا کنی

خوب بریم سراغ نصب مودم adsl

اول اینو دانلود کن

http://eciadsl.flashtux.org/download....12-1_i386.deb

بعد تو منوهات بگرد یه جا این اضافه میشه eciadsl-config-tk احتمالا توی ادمینتستریشن یا پرفرنسیزت باید باشه

اومد بالا خیلی راحت میتونی ستش کنی اگه مشخصات فنی خواست این لینک پائین مشخصات فنی مودمته

http://eciadsl.flashtux.org/modems.php?modem=23

اینو هم یه جا سیو کن یا بنویس اما مرحله بعد

تنظیم یوزر پسوردت و vpi و vci هستش اگه ایا رو نمیدونی از ساپورت آی اس پیت بپرس و Provider DNS رو تیک نزن . حالا یه لیست میاره که مودمت توش نیست Other را انتخاب کن گزینه‌ی بعد Modem chipset است که یکی از اینا رو انتخاب کن synch03.bin یا synch01.bin یاsynch02.bin دو گزینه بعدی مربوط به usb که 0 باید وارد بشه . سپس Synch .bin file که باید شما EciAdsl synchronization فایل synch01.bin یا هر کدوم که انتخاب کردی را در شاخه ای که درایور نصب شده etc/eciadsl کپی کن DHCP و Static IP این گزینه‌ها را تغییر نده خوب ذخیره و خروج کنید. نوع ppp خود را هم LLC_SNAP_RFC1483_BRIDGED_ETH_NO_FCS انتخاب کنید .

حالا این دستور رو تو ترمینال بزن

eciadsl-start

باید حل شده باشه ضمنا این مطالب و من دارم از همون لینکی که بالا بهت دادم در میارم خدای لینوکس چیه

برو راش بنداز با اوبونتو . اگه کار نکرد یکی دیگه از synchxx.bin اینها رو تست کن شاید یه جای مودم هم یه همچین چیزی پیدا کنی مثل لیبل پشت مودمت که نخواهی این ۳ تا رو تست کنی

قبل اینکه بری تو اوبونتو بگو کشور سازنده مدمت چیه تا دقیق ببینیم کدوم ورژن رو باید انتخاب کنی اگه مودمت سنگاپوریه synch01.bin اینو باید انتخاب کنی

آخرین ويرايش توسط HardyLaity در June 27th, 2008 و ساعت 01:00
HardyLaity آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از HardyLaity: