نمايش پست تنها
قديمي February 4th, 2008, 22:10   #71
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

سلام صادق جان
تالار سیستمها ابتدا توسط سه تن از دوستان بسیار خوب ما جناب اسپیگل - اقای حمید قدسی و محمود خان عزیز اداره شده است و در مقطعی هم بنده در حد توانم عهده دار این مسئولیت بودم . اما همانطور که عرض شد ...با توجه به مقتضیات و نیازهایی که امروز احساس میشه لازمه که از دوستانی کمک گرفته بشه که توانایی و فرصت بیشتری برای ساماندهی علمی تالارهای مختلف داشته باشند و تالار سیستمها هم از این قاعده مستثنی نیست .این تصمیم حاصل مذاکرات و گفتگوهای متعدد با دوست عزیزم اقا رضا بوده است و دوست شایسته و بسیار لایقی هم برای این بخش در نظر گرفته شده است و ایشان نیز قبول زحمت نموده اند .به یاری خدا و با همت و همکاری همه شما عزیزان شاهد شکوفایی بیش از پیش این تالار و ایضا"همه بخشهای سایت سرمایه خواهیم بود .
مجددا" از لطف و محبت همه دوستان خوب و صمیمی ام تشکر می کنم و از انها تقاضا دارم کما فی السابق روحیه تعامل و دوستی را حفظ نمایند و نهایت همکاری را با مدیران جدید داشته باشند .
ارادتمند
شاد و موفق باشید

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Shakhes: