نمايش پست تنها
قديمي February 3rd, 2008, 21:46   #68
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
یکسال گذشت

0

سلام بر دوستان گرامی
یکسالی هست که به عنوان مدیر تالار سیستمها در خدمت دوستان بودم و در این مدت لطف و همکاری همه شما عزیزان شامل حال من بود . در این سمت هیچگاه خودم رو برتر و شایسته تر از شما ندیدم...و بهتر و شایسته تر از من بسیار بودند . واقعیت اینست که هر دوره ای شرایط و مقتضیات خودش را دارد و به تناسب و نیاز ان باید به فکر تغییر و دگرگونی بود .
نیاز امروز سایت ...توجه به مسایل علمی روز است .مدیریت تالار تنها حذف و ادیت و تذکر به این و آن نیست . بلکه تعامل و مشارکت با دیگران و حضور فعال همراه با گرداوری و سرچ منابع و مطالب و دادن فرصت به دیگران برای تضارب آراء بخش عمده ای از فعالیت یک مدیر است .
احساس من این بود که باید زمینه برای فرد دیگری که در بخش علمی و سرچ منابع فعالیت چشمگیری دارد در برهه کنونی اختیارات و فرصت بیشتری داده شود . با توجه به فرصت بسیار کم بنده در این شاخه ترجیح دادم تا عجالتا" از مدیران سایت کسب اجازه و رخصت طلبیده تا انشالله افراد شایسته تر در این کسوت قرار بگیرند .
مجددا" از همه عزیزانی که در این مدت نهایت همکاری را با من داشته اند سپاسگزاری می نمایم و انشالله بتوانم زحمات همه انها را پاسخی شایسته بدهم و اگر کسی خدای ناکرده به دلیلی از من رنجیده خاطر شده تقاضای عفو دارم .البته همچنان در ادامه در خدمت دوستان خواهم بود و فعلا" از خداحافظی از جمع شما خبری نیست .

ارادتمند جمع خوب سرمایه

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول