نمايش پست تنها
قديمي January 15th, 2008, 23:27   #15
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

سلام به همگی :
خدایش من دوبار هست میخواهم تاپیک جدید باز کنم اما هر بار که این موج حاشیه رو میبینم از کرده خودم پشیمان میشم و میگم ولش کن برای چی خودم را اسیر حواشی کنم اونهم دستی دستی ، حاشیه مثل موریانه ستونهای این سایت باارزش را داره میخوره و لطمعه اون هم مستقیما به من و کسانی می خورد که تازه کار هستند و اگر اساتید سایت نباشند و دست ما را را نگیرند حالا از هر نظر باید چهار طرف مانیتور را بوسید و برای همیشه این بازار را فراموش کرد نقد درست سازندس اگر نقد نباشه که ایرادات کار شناخته نمیشه اما متاسفانه بیشتر ما از جمله خودم نقد کردن صحیح را هم نمیدانیم نقد کردن هم مثل چیزهای دیگر چارچوب خودش را دارد که اگر از اون چارچوب خارج شود باعث تخریب میشه و بسیار میتونه خطر ساز بشه و میتونه باعث از بین رفتن حیثیت شخصی گردد
ببینید ما در سایت انواع اقسام تاپیک های آموزشی را داریم چه عیبی داره یک تاپیک هم با عنوان راههای درست نقد کردن
ایجاد بشه و در این مباحث هم کار بشه چون واقعا لازمه به نظر من باراهکارهای مصنوعی به این هدف نمیرسیم این کار باید ریشه ایی انجام شود من از آقا رضا درخواست دارم مثل تبلیغاتی که درسایت جلوی همه خودنمایی میکنه همچین تیزرهایی تبلیغاتی با مفاهیم درست نقد کردن در وسط هر یک از پستها قرار گیرد یعنی جوری باشد که همیشه جلوی چشم باشه و ملکه ذهن همه ما بشه من به شما قول میدهم احترام به همدیگر دوچندان میشه .
یا علی