نمايش پست تنها
قديمي September 26th, 2010, 20:38   #1703
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2010
تشکر از ايشان: 10 بار در 7 پست
avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من متوجه نمی شم تبلیغات بصورت مستقیم چه اشکالی داره که اینجا مطرح شده، شاید سیستم سوده باشه یا شاید هم ضرر ده شما تصمیم گیرنده هستید که بخرید یا نخرید ولی اگر سیستم تبلیغات حذف بشه که چرخ اقتصاد نخواهد چرخید، اینهمه پیام کوتاه به مبایلها می یاد، ساعتها تلویزیون، رادیو و روزنامه و 1001 جای دیگه ما تبلیغات رو می بینیم چه اشکالی داره که اینجا توی پیغام خصوصی شما هم باشه؟

چرا اینقدر بفکر محدود کردن هم هستیم؟
با سلام

دوست گرامی بنده از این گفته شما ثعجب میکنم شما اینهمه مدت در این بازار سابقه فعالیت دارید کدوم روش معاملاتی رو سراغ دارید که در دراز مدت سود ده باشه یا حد اقل یه استیتمنت مثبت 1 ساله از کدوم تریدر رو روئیت فرمودید .

اگر هم چنین روشی وجود داشته باشه کدوم ثریدر عاقلی میاد روشی رو که باهاش سود قطعی میکنه و با اون نون میخوره میاد به قیمت 50 هزار تومان اونو رو میکنه و اونو در معرض خطر برخورد منفی بروکر قرار میده؟

به نظر من وبا توجه به تجربیاتم همه ما کم و بیش و به نوعی " علی بابا " هستیم و هیچ علی بابایی نمیاد روی در و دیوار و sms و یا تبلیغات ( به هر صورتش ) غار گنجی رو که با مشقت فراوان پیدا کرده لو بده.

شما تا حالا با خودت فکر کردی که چرا ما آدمها از بازیهای کامپیوتری کشت و کشتار همدیگر و بازیهایی که حالت خشن دارند بیشتر لذت میبریم و این بازیها در صدر پر فروش ترین بازیهای کامپیوتری قرار دارند ؟

جوابش رو با کمی تفکر میتونیم پیدا کنیم

بله ما آدمها مثل همین بازار فارکس بالای 95 % آدمهای بازنده غیر نرمال و بدی هستیم و ما در جامعه و برخورد و اصطحکاک با دیگران این تنفر از دیگران به صورت نا خود آگاه در ضمیر وجودی ما نهادینه میشه و این تنفر موقعی که بهش میدون داده میشه مثل یک بازی کامپیوتری از وجود ما خودش رو نشون و بروز میده و از کشتن دیگران و افراد بد احساس لذت میکنیم.

البته اینجا جای این بحث روانشناسی نیست امیدوارم که در آینده بتونم تاپیکی رو با عنوان روانشناسی " آدم "
راه اندازی کنم که این بحث میتونه حتی در ترید کردن به افراد کمک کنه.

با تشکر
avatar آفلاين است پاسخ با نقل قول