نمايش پست تنها
قديمي January 12th, 2007, 11:42   #30
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام خدمت تمام دوستان سرمایه ای و تشکر مخصوص از زحمات اقا رضا مدیر سایت

به نظر من چند مورد رو باید در نظر داشت

اول اینکه حضور تعدادی از مدیران انجمنها خیلی وقته کم رنگ شده و به نظر من وبا احترام به این عزیزان فکر می کنم باید تعدادی مدیر جدید از بین افراد با سابقه و فعال سایت تعیین بشن و من هم با نظر جناب علی فر موافقم

دوم اینکه در مورد انجمن موضوع ازادباید بمونه یا نه یا اصلا ایجادش اشتباه بوده من با این مساله مخالفم چون چون درسته که موضوع این انجمن ازاده ولی همه ما می دو.نیم که ازادی به معنی مطلقش نیست مثل زنگ تفریح مدرسه که ما در اون زنگ مجاز به هر نوع تفریحی هر چند سالم هم نیستیم در این جا هم درسته که ما موضوع ازاد داریم ولی مجاز به بیان همه چیز نیستیم و ملزم به رعایت خیلی مسایل که شاید موافق با اونها هم نباشیم هستیم
همه ما نسبت به ارزش این سایت نسبت به بقیه سایتهای مشابه که هدفشون کسب در امد از ایجاد سایته واقفیم
و می دونیم که این سایت خاری تو چشم خیلیها شده و منتظر کم رنگ تر شدن سایت سرمایه شده تا بتونن خودی نشون بدهندو این وظیفه همگی ما ست که سعی در حفظ و پر بار تر کردن هر چه بیشتر سایت جهت استفاده خودمون و بخصوص راهنمایی افراد تازه کار باشیم
در مورد مسایل مذهبی و سیاسی هم همه می دونیم بیان این گونه مسایل بصورت موافق مشکلی رو برای سایت ایجاد نمی کنه جز در گیری سلایق و اعتقادات شخصی اعضا
ولی در مورد بیان نظرات مخالف سیاسی و مذهبی دیگه گفتن نداره که باید رعایت قوانین موجود بشه تا مشکلی برای ادامه فعالیت سایت پیش نیادچرا که نقد و بررسی این مسایل در سایتهای تخصصی این جور مسایل هم براشون می تونه مشکل ساز بشه چه برسه به این فروم که هدف اصلیش مسایل اقتصادی و مالیه

پیشنهاد
1-تعیین مدیرانی که حضور بیشتری در سایت دارند
2- عدم حذف انجمن موضوع ازاد و اول رعایت خود اعضا و دوم کنترل و نظارت توسط مدیران این انجمنها

ببخشید اگه خیلی طولانی شد
oomiidd آفلاين است
تشکر کننده از oomiidd: