نمايش پست تنها
قديمي April 9th, 2009, 15:07   #990
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
سئوالی که مدتهاست من دارم اینه که چرا ما یک تالار اختصاصی با 16 عدد تاپیک فقط در مورد "چنگال اندروز" داریم؟

در صورتی که براساس بند 7 قوانین سایت ما نمی تونیم تاپیک های مشابه ایجاد کنیم :

7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه، متعدد یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

و اگر هم قرار باشه چنین کاری رو انجام بدیم چرا باید در مورد چنگال اندروز این کار رو انجام بدیم و اینهمه تاپیک فقط فقط در مورد یک موضوع و یک استراتژی داشته باشیم.

چرا ما یک تالار در مورد استراتژی هایی که برپایه موینگ اوریج هاست ندارم!!!؟؟؟

من خودم به شخصه تا حالا بیشتر از 15 تا تاپیک فقط در مورد موینگ ها خوندم و یا استراتژی هایی که پایه و اساس اونها موینگ ها هستند و یا از تقاطع موینگ ها بهره می برند.

و یا همینطور خطوط روند و دایورجنس اگر از روی انصاف هم بخواهیم نظر بدیم چنگال اندروز به نوعی زیرشاخه ای از خطوط روند هستند، چرا ما نیامده ایم برای خطوط روند تالار جداگانه بزنیم و چنگال اندروز رو زیرشاخه این تالار قرار بدیم؟؟؟؟؟

بنظر من یا ما باید حداقل برای استراتژیهای برپایه موینگ اوریج و خطوط روند تالارهای مجزا داشته باشیم (بدلیل تعددی که این استراتژی ها دارند) نه روشی مثل چنگال اندروز که اگر آمار بگیریم کمتر کسی از اون استفاده می کنه.

بنظر من کلیه تاپیک های این تالار رو باهم ادغام کنید و تالار رو هم حذف کنید.
با سلام

بطور کلی ساختار انجمن ها در حالت ایده آل قرار ندارد و امکان بهبود وجود دارد. لذا لازم است با کمک دوستان سعی کنیم به مرور این ساختار را اصلاح کنیم.

بعنوان نمونه:
چرا تالار عمومی CFD و سهام در زیر مجموعه فارکس قرار دارد؟

چرا بورس تهراندر زیرمجموعه تالار عمومی CFD و سهام قرار دارد؟

اصولا تالار چنگال اندرو باید در زیرمجموعه سیستمها و روشهای معامله قرار گیرد یا در زیرمجموعه تحلیل تکنیکال؟

چرا برای بخش تحلیل بنیادی، کتابخانه تحلیل بنیادی وجود دارد. اما برای بخش تکنیکال کتابخانه وجود ندارد؟

اگر قرار است هر تالاری کتابخانه مستقل داشته باشد، فلسفه وجودی تالار منابع چیست؟

چرا برای عنوان تالار تحلیل بنیادی، عبارت Fundamental به فارسی ترجمه شده، اما برای تالار تحلیل تکنیکال عبارت Technical به فارسی ترجمه نشده؟
اصولا تاپیک های مرتبط با نرم افزار elwave باید در تالار تحلیل الیوت قرار گیرند یا در تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار

. . .

این سوالات و ده ها سوال دیگر در ذهن من نیز مطرح بوده است. ممکن است افراد مختلف در پاسخ به سوالات فوق، نظرات مختلف و متفاوتی داشته باشند. اما در نهایت لازم است تصمیمی اتخاذ و بر مبنای آن عمل شود. ما هم سعی کردیم در مقاطع زمانی مختلف با در نظر گرفتن تمام جوانب، بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

مثلا در مورد تالار چنگال اندرو، با توجه به عواملی از قبیل علاقه تعداد زیادی از اعضای سایت به این موضوع، فعالیت اعضای دارای دانش و تجربه در این زمینه و همچنین علاقه عمومی اعضای سایت، پس از همفکری با مدیران محترم تصمیم به ایجاد تالار گرفتیم.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza: