نمايش پست تنها
قديمي May 26th, 2009, 22:39   #1526
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله leader_nima نمايش نوشته ها
با درود و عرض احترام خدمت مدیریت سایت ...
مدتهاست که در حال مطالعه و جمع آوری اطلاعات هستم ...
چیزی که امروز باعثه ناراحتی من شد ... این بود که ... در تاپیک بازه ی زمانی خواستم مطلبی رو دریافت کنم
http://forum.sarmaye.com/downloads.p...id=61&act=down
و با این پیغام مواجه شدم ... که کاربر گرامی شما کمتر از 30 پست دارین ... و دسترسی شما محدود شده ...
میخوام بدونم ملاک 30 پست از کجا اومده و آیا ارزش دسترسی افراد با تعداد پستهای اونهاست ... من در حال آموزشم زمان زیادیست و نیاز دارم تا وقتی به سیستمم برسم از منابع استفاده کنم آیا این کمیت 30 پست ملاک دسترسی درست است ...
یعنی این خوبه که من در هر تاپیکی و در بین هر آموزشی یه پست بی محتوا و بی ارزش بزنم ... که کنار اسمم یه فعال بخوره و کسانی که در حال آموزش هستن با دیدن یک تاپیک 100 صفحه ای و کلی تشکر و جبهه گیری ... انصراف از خوندن بدن ... آیا این معیار سنجش دسترسی افراد به سایته ... خوب وقتی من سیستمم و نیازهام تکمیل بشه من هم مدیر یک تاپیک میشم ... و دیگران باید به راحتی به اون دسترسی داشته باشن ... امیدوارم تونسته باشم بعد تاثیری که این پیغام روی من گذاشت رو بیان کرده باشم ... باشد فردایی زیبا تر ... با مهر ...
با سلام

دسترسی شما را تنظیم کردم. اما به این نکته توجه کنید که این محدودیت ها برای ایجاد زحمت برای دوستان یا ترغیب کاربران تازه وارد به درج پستهای بیهوده ایجاد نشده.

اگر فرصت کنم تاپیکی با عنوان (پرسشهای متداول) ایجاد می کنم و در آن پاسخ سوالاتی از قبیل: چرا کاربران تازه وارد اجازه ایجاد تاپیک جدید را ندارند؟ چرا کاربران با تعداد پست کم به تالار منابع دسترسی ندارند؟ چرا دکمه تشکر برای کاربرانی که هیچ پستی ندارند فعال نیست و . . . را یکبار برای همیشه شرح خواهم داد.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول