نمايش پست تنها
قديمي May 26th, 2009, 17:17   #1525
leader_nima
Member

leader_nima's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2009
محل سكونت: روی زمین
تشکر از ايشان: 191 بار در 46 پست
leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)
0

با درود و عرض احترام خدمت مدیریت سایت ...
مدتهاست که در حال مطالعه و جمع آوری اطلاعات هستم ...
چیزی که امروز باعثه ناراحتی من شد ... این بود که ... در تاپیک بازه ی زمانی خواستم مطلبی رو دریافت کنم
http://forum.sarmaye.com/downloads.p...id=61&act=down
و با این پیغام مواجه شدم ... که کاربر گرامی شما کمتر از 30 پست دارین ... و دسترسی شما محدود شده ...
میخوام بدونم ملاک 30 پست از کجا اومده و آیا ارزش دسترسی افراد با تعداد پستهای اونهاست ... من در حال آموزشم زمان زیادیست و نیاز دارم تا وقتی به سیستمم برسم از منابع استفاده کنم آیا این کمیت 30 پست ملاک دسترسی درست است ...
یعنی این خوبه که من در هر تاپیکی و در بین هر آموزشی یه پست بی محتوا و بی ارزش بزنم ... که کنار اسمم یه فعال بخوره و کسانی که در حال آموزش هستن با دیدن یک تاپیک 100 صفحه ای و کلی تشکر و جبهه گیری ... انصراف از خوندن بدن ... آیا این معیار سنجش دسترسی افراد به سایته ... خوب وقتی من سیستمم و نیازهام تکمیل بشه من هم مدیر یک تاپیک میشم ... و دیگران باید به راحتی به اون دسترسی داشته باشن ... امیدوارم تونسته باشم بعد تاثیری که این پیغام روی من گذاشت رو بیان کرده باشم ... باشد فردایی زیبا تر ... با مهر ...