نمايش پست تنها
قديمي May 23rd, 2009, 09:05   #1517
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saleh derakhshan نمايش نوشته ها
جناب حاج رضا شما نگاهی به تاپیک کارگزاری بروکو بندازید ... تو این مدتی که من ایران نبودم فردی با یه اکانت ورچوآل که بر اساس تعداد پستهایی که زده و فردی که بابت هر پست از ایشان تشکر کرده مشخصا براحتی میتوان فهمید این موضوع را
به متهم کردن وایت لیبل منطقه ای ایران اقدام کرده است ... بطور بسیار ابتدایی و بچهگانه حتی با این لفظ که سایت اصلی خیلی خوبه سایت فارسی خوب نیست ... و این پست براحتی نمایش داده شده ... منی که در سایت شما هرماهه در تبلیغات دارم هزینه میکنم .. پست زدم فلانی شما کی از دپارتمنت فارسی درخواست داشتید که جوابتون رو ندادن بعد همکارای شما پست اون فردی که کارش آی بی گیریه و اینطور توهین کرده رو براحتی نمایش میدهند ولی ادعای حیثیت و یا حتی سوال مطرح شده که شما کی سوال کردید را اونم چندین بار براحتی پستهایش را پاک میکنند
این دور از هر عدالتیست .. اگر صحبت از منع مباحث تبلیغاتیست چگونه است که توهین و تخریب اونم بدون هیچ مدرکی برای شما قابل قبول است ولی کارگزاری که سایت شما را برای تبلیغ خود در ایران برگزیده حتی اجازه سوال هم ندارد
با سلام

دو موضوع مختلف در پیام شما مطرح شده است:

۱- ظاهرا شما انتظار دارید بدلیل اینکه کارگزار مربوطه سایت سرمایه را برای نمایش آگهی انتخاب کرده، اجازه داشته باشد در تالار بروکرها تبلیغ کند، یا از مدیران توقع دارید بدلیل اینکه کارگزار هر ماه هزینه نمایش بنر را می پردازد، پستهای انتقادی در مورد عملکرد بروکر را حذف کنند!

در پاسخ به این خواسته شما اعلام می کنم که مدیران سایت هرگز نمایش آگهی یک کارگزار یا شرکت را در اجرای قوانین سایت دخالت نمی دهند و این انتظار و توقع شما، توقع درست و بجایی نیست.

۲- ممکن است فردی بر اساس منافع شخصی یا غرض ورزی، اقدام به تخریب یک شرکت یا بروکر کند. با توجه به تعداد زیاد اعضای سایت و همچنین تعداد زیاد پستهایی که روزانه در سایت درج می شود، کنترل دقیق مواردی که شما در سطر اول اشاره کردید برای ما مقدور نیست. اما اگر شما موارد مشکوک را به همراه توضیحات کافی اعلام کنید، حتما بررسی می کنیم.

نکته آخر اینکه اگر درست به خاطر داشته باشم، شما پست انتقاد به بخش فارسی بروکر را اینطور گزارش کردید که: (اگر این پست از نظر شما ایرادی ندارد من دیگر حاضر نیستم در سایت شما تبلیغ کنم!) که من هم پاسخ دادم (اگر منظور شما این است که چون شما شما در سایت تبلیغات کرده اید، ما باید پستهای انتقادی را حذف کنیم، بدانید که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد و شما می توانید از همین لحظه نمایش آگهی را متوقف کنید). در حالی که اگر بجای این نحوه برخورد با موضوع، دلایل خود در مورد اینکه کاربر مذکور قصد تخریب یا نفع شخصی دارد را به ما اعلام می کردید، شاید به نتیجه متفاوتی می رسیدید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza: