نمايش پست تنها
قديمي November 15th, 2010, 20:05   #1732
Navid110
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 1,485 بار در 345 پست
Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله dama نمايش نوشته ها
نوید جان تالار موضوعات عمومی باز هست که

احتمالا یا دسترسی شما محدود شده یا مشکل از سایت یا اینترنت یا .......
جدی فکر کردم دوباره این تالارو بستن ممنون از حسن توجه شما و پاسختون اما یه سئوال داستان این محدودیته چیه دلیل خاصی هست ککه امکان دیدن این قسمت رو من ندارن کی این محدودیت رو گذاشته و برای چی خواهشمندم نسبت به این موضوع شفاف سازی بشه این محدودیت از سمت آقا رضا مدیر سایته یا از مدیرانی که با ایشون همکاری میکنن و مهمتر اینکه به چه علتی این محدودیت ایجاد شده ؟
اگر موردی بوده که من امر خاصی رو درنظر ندارم خوب درمیون میذاشتین یه هو محدودیت برای چی درسته که اینجا یه سایت خصوصی و متعلق به فردی خاصی هست اما شرط ادب بود که اگر مشکلی هست با گفتگو حل شود نه با زدن یه دکمه و ایجاد محدودیت برای یه نفر

هنوز این مسئله برای من روشن نیست واقعا نمیدونم که نداشتن تالار عمومی برای من ناشی از مشکلات فنی سایت هست (که امیدوارم اینطور باشه) ویا حرف این دوستمون درسته و مدیریت سایت این محدودیت رو ایجاد کرده که اگر اینجور باشه این حرکت خیلی معناداره و این برخورد رو حتی بنا به اشتباه شخصی بنده رو نه در شان خودم میبینم نه از مدیر یه سایت با کاربرانی متخصص قابل قبوله
نمیدونم وقتی ماها نمیتونیم همدیگر رو تحمل کنیم و با یه تذکر ویا پیشنهاد ویا گفتگو اگر مسئله ایی هست رو حل کنیم و سریعا به سوی حذف و محدودیت پیش میریم دیگه چه انتظاری باید از بالاسری ها داشت
در آخر نیز از مدیر سایت درخواست میکنم که این مسئله رو شفاف کنند تا اگر خدای ناکرده سوء تفاهمی این میون ناخواسته شکل گرفته مرتفع بشه و این پست رو بی پاسخ نذارن
با تشکر
نوید