نمايش پست تنها
قديمي June 13th, 2009, 11:56   #1640
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من کلاً متوجه نمی شم اگر ما همه اینجا به قصد کار اقتصادی و فارکس جمع شدیم چرا اگر ما کاری رو انتخاب کردیم که از این کشور و قوانینش جدا بشیم چرا باید اولاً از سیاست اینقدر طرفداری کنیم، دوماً چرا باید اینقدر از سیاست اینجا صحبت کنیم، من نمی فهمم چرا وقتی ما همه کار و وقتی که می ذاریم به آمریکا، اروپا، استرالیا و ژاپن مربوط می شه ما چرا باید بیائیم در مورد انتخابات ایران صحبت کنیم، چه ربطی به موضوع این سایت داره.

اگر خیلی به سیاست علاقه مند هستیم و می خواهیم بحث سیاسی کنیم همین چند وقت پیش رای گیری ناحیه یورو بود بیائیم در اون مورد صحبت کنیم.

بنظر من کل این بحث ها رو جمع کنیم بره خیال همه راحت بشه، بخدا من توی این چند وقته احساس می کنم چقدر دشمن پیدا کردم، صبح داشتم فکر می کردم اگر قرار عمومی گذاشتیم باید برم یا نرم، اگر برم کی می خواد با من درگیر بشه یا به من گیر بده با من بحث کنه، آخه چرا؟
هر بحثی به ایران و اقتصاد ایران مربوط می شه رو لطفاً تموم کنید فروم و سایت اینقدر زیاده که شما توش هر حرفی خواستید بزنید که قابل شمارش نیست، یا در نهایت یه وبلاگ درست کنید هرچی که دلتون خواست بنویسید. این یه تیکه رو بیخیال بشید.

بنظر من آقا رضا یه تذکری به مدیرانتون بدید هر صحبتی به ایران مربوطه می شه رو حذف کنند.