موضوع: ویروس (Virus)
نمايش پست تنها
قديمي February 8th, 2009, 02:19   #40
hadiearn
Senior Member

hadiearn's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: ایران سرای من است .
تشکر از ايشان: 1,084 بار در 288 پست
hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hadiearn
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Extacy نمايش نوشته ها
سلام جناب moha.

ممنون از راهنماییتون.
ولی باید بگم که هارد کامپیوتر 80 هست و 4 تا درایو (C D E F) که درایو C واسه ویندوزه و اطلاعات خاصی روش نیست..... ولی اون 3 تا درایو پر از اطلاعات هست , یعنی از GB 65 باقی مونده کلا یک چیزی حدود 10 گیگ جای خالی داره...... باقیش پر پره. (آهنگ , فیلم , نرم افزار و ...)

متاسفانه مشکل منم از همینجاست که نمیدونم ویروس از طریق اینترنت وارد کامپیوترم شده یا از اطلاعات روی هارد هست.
فکر نکنم عیب از مادربرد باشه چون تقزیبا 6 ماهی هست که عوض کردیم و قبلش هم این ویروس بود... ولی شایدم به گفته شما عیب از مادربرد باشه.

بازم اگر نکته دیگری به ذهنتون میرسه ممنون میشم کمک کنید.

----------------------------------

سلام جناب هکر.

ولی همونجور که گفتم من از طریق Nero پاک نمیشه...... میشه یکمی بیشتر توشیح بدید چجوری از بینش بردی؟! چون من که از طریق Nero پاکش میکردم چند ثانیه بعد دوباره میومد.

آیا دیگه کامپیوترت به این ویروس دچار نشد.؟ چقدر وقته که از بینش بردی ؟

منتظز جوابت هستم.
---------------------------

شاد باشید.
منم دچار این ویروس شدم به طوریکه توی تمام درایوهام در مجموع حدود 45 جا خودشو کپی کرده بود !!!!
ولی به راحتی با راهکار ابتکاریه خودم به صورت زیر از بین رفت .
ابتدا با آخرین ورژن nod32 آپدیت شده کل سیستمو اسکن کن بعد ریست کن و دوباره بدون اینکه my computer رو هم باز کنی فقط بزن کل سیستمو اسکن کنه تا ویروسو پاک کنه ولی مشکلی که هست اثرات ویروس باقی میمونه
که با استفاده از نرم افزار زیر میتونی حلش کنی
autorun_virus_remover_full
حالا بذار این هم اسکن کنه
سپس گزینه unlock رو بزن تا اثر ویروس هم از بین بره
همین تموم شد !
موفق باشی همشهری