نمايش پست تنها
قديمي March 14th, 2010, 23:19   #93
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

دوست عزیز اول چک کنید ببینید Regedit.exe اجرا میشه یا نه . اگر که اجرا میشد که یعنی یوزر شما مشکلی برای تغییر توی رجیستری نداره, نتیجه اینکه بعد از تغییرات اونها دوباره به حالت قبل برمیگردن نشوندهنده اینه که هنوز سیستم شما یک ویروس فعال داره که بعد از هر تغییر اون رو به حالت قبل برمیگردونه! اگر هم نتونستید Regedit.exe رو اجراکنین که یعنی ویروسها تغییر در رجیستری رو در یوزر شما از کار انداختن.(توسط برنامه Regedit)

من هم همچین مشکلی داشتم قبلا و از فایل زیر استفاده کردم . این فایل یک VBScript هست که حتی اگه تغییر در رجیستری هم غیر فعال شده باشه (توسط برنامهRegEdit) میتونه که کار ساز باشه. البته اینم بگم که این فایل کار مسئول شبکه شرکتی است که قبلا توش کار میکردم (بسیار آدم واردی بود). لطفا قبل از استفاده هم حتما توسط آنتی ویروستون اسکن کنید.

به دلیل اینکه ظاهرا توی این تاپیک نمیشه چیزی اتچ کرد (یا حداقل من نمیتونم) اون رو آپلود کردم :
http://hotfile.com/dl/32759438/b73fc5a/REG.VBS.html

موفق باشید
رجیستری بدون مشکل باز میشه. حالا باید چطوری به حالت قبل برش گردونم؟ چه قسمتی مربوط به هیدن کردن فایل ها هست؟ منظورم هاتکی یا بقولی آدرسش توی پنجره اجرای رجیستری هست. چه خطی از کدوم قسمت باید تغییر کنه؟
ممنون