نمايش پست تنها
قديمي May 11th, 2009, 23:39   #1043
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
با عرض سلام و خسته نباشید به ساحت مقدس همه ی مدیران و اعضا.
والا غرض از مزاحمت این بوووووووود که: من به عنوان عضو دردسر ساز حاشیه پرداز جنگجوی لیانشان پو و حالا هر چیزی که خودتون تو ذهن هاتون دارید در این سایت فعالیت می کنم.
پست بلند بالایی آماده کرده بودم اما دیگه فکر کنم همین چند خط کافی باشه که منظورم رو برسونم.
این یک واقعیت هست که در فارکس بعد از رسیدن به استراتژی دلخواه دیگه نمیشه در جمع های فارکسی موند جمع هایی که تمام بحثهاشون سر اینه که الان این ارز موقعیتش اینه اون ارز صعود میکنه این یکی به گل میشینه .نمیدونم شاید من دارم اشتباه می کنم اما خود من بعد از چند بار پست زدن در تالار اندرو به این نتیجه رسیدم که دیگه پستی نزنم.تحلیلی که من میزارم شاید تحلیل فرد دیگه ای رو fail کنه. یا حتی توصیه ی دوستانه ی فرد دیگه ای در دید من نسبت به استراتژیم تاثیر بدی بزاره.
به هر حال به این نتیجه می رسیم که در تالار تخصصی خیلی نباشیم. این میشود که می رویم در تالار عمومی .از اونجایی که ذهن یک جوان ایرانی همیشه پر از مسائل سیاسی مذهبی بوده ناخوداگاه به این بحثها کشیده میشیم. چون به اندازه ی یک دنیا گلایه و حرف داریم. اما حالا اینجا یک سوال پیش میاد که چرا سرمایه رو برای چنین فعالیت غیر تخصصی انتخاب می کنیم؟ اینو دوستان لطف کنند جواب بدهند تا من حرف آخرم رو بزنم .جواب ندید من بازم میزنم به هر حال (شوخی) مرسی.
من جواب خودم را میدهم چون در سایت سرمایه صمیمیتی وجود دارد که در هیچ سایت دیگری نمیشه اون را پیدا کرد لذا چه فعالیتم تخصصی باشه چه غیر تخصصی در این سایت راحتم اگر بخواهم خودمانی بگم اینه که من با اکثر اعضا احساس راحتی میکنم به خاطر همین امر باعث میشه نتونم از این سایت دل بکنم شاید چیزی ننویسم اما زیر چشمی باز سایت را زیر نظر میگریم خب اگر سدی در این راه به وجود بیاد ناراحتی هایی برای همه پیش خواهد آمد ما به اندازه کافی سد داریم دیگه نباید خودمان هم سد های جدیدی بسازیم که باعث بشه صمیمت از بین بره باید دنبال راه هایی باشیم که هم سایت را حفظ کنیم هم صمیمت را از بین نبریم که خدا را شکر آقا وحید با اخلاقی که تا الان نشان دادن در این راه دارند قدم بر میدارند فکر کنم یک خورده وقت لازم هست که ما به مدیریت جدید عادت کنیم وعرض میکنم که چون در شرایط حساسی هم قرار داریم ( انتخابات ) یکم به اعضاء از نظر جو حاکم فشار آمده که فکر کنم بعد از اون همه چیز حل بشه البته امیدوارم
وسلام نامه تمام

آخرین ويرايش توسط Dark knight در May 11th, 2009 و ساعت 23:43
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Dark knight: