نمايش پست تنها
قديمي November 21st, 2008, 09:04   #498
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام و خسته نباشيد به همه، مخصوصا ً كساني كه مسابقه رو ترتيب داده بودن
البته من يه گله دارم كه مي خوام بگم، اشكالي نداره؟ من از اطلاع رساني ضعيف اين مسابقه گله دارم. اگر هيچ قانوني واسه مسابقه نذاشته بودن مساله اي نبود، اما وقتي يه قوانيني در مورد حجم سود و درادان و ... تعيين شده، لااقل بايد يه اطلاع رساني منظم در مورد نفرات واقعي برتر مسابقه در هر روز مسابقه داده مي شد. به نظر من ِ حقير يه چيزايي اين وسط پايمال شد... كساني بودن كه وسط مسابقه به اون بالايي هاي جدول نيگا كردن و براي اينكه مارجينشون رو به اونها برسونن (يه دفعه بالا بكشن) مجبور شدن روند كارشون رو تغيير بدن، و شايد احساساتي تصميم بگيرن و حتي بعضي ها رو به شانس بيارن، چون پيش خودشون گفتن اونايي كه اون بالان خيلي از ما پيش افتادن و اينطوري ديگه نميشه ادامه داد... و كساني هم كه اون بالاها بودن ديديم كه بخاطر قوانين مسابقه دچار همون مشكل پاييني ها شدن و هر دو گروه ضرر كردن. خواهش مي كنم جسارت منو ببخشين، من قصد توهين به كسي رو ندارم، حتي از نتايج هم بي خبرم، اما فكر مي كنم هدف اين مسابقه چيز ديگه اي بود. قوانيني كه مطرح شد و بدنبال اون نگراني اعضاي مسابقه، همچنين درخواست مداوم اونها براي اعلام نتايج واقعي و پاسخ ندادن به اين درخواست، موجب شد كه كاملا ً همه چي، علي الخصوص نتايج مسابقه كله پا بشه و اين به نظر شما صحيحه؟ براي مثال من خودم براي نحوه معاملاتم فكراي خودم رو دارم و تو دو هفته اول ِ مسابقه اونقدر ريز پوزيشن مي گرفتم كه شايد خيلي ها باورشون نشه اگر بگم. ولي من پوزيشن هاي 0/01 لاتي (هر پيپ 10 سنت) مي گرفتم و با روزي 1-2 ساعت كار 500 دلار رو تو هفته دوم به 900 تا رسونده بودم (البته من لانگ ترم كار مي كردم!). اگر كم كم حجم معامله ام رو بالا مي بردم شايد به يه جايي مي رسيدم، ولي...
بگذريم، حالا ديگه گذشته، اين اولين مسابقه اي بود كه من توش شركت كردم و نمي دونم قبل از اين چند مسابقه با چه قوانيني برگزار شده بوده، ولي خواهش مي كنم از من و انتقادم ناراحت نشين و دفعه بعدم خبرم كنين، اگر هم بردم جايزه رو بهم بدين
8 تشکر کننده از pari.ebrahimi: