نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 20:21   #13
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
نمی دانم چرا از پستهای من اینگونه برداشت می شود که بدنبال جلب تشکر و ترحم هستم ؟؟؟ نمی دانم چرا فکر می کنید بدنبال تعریف و تمجید هستم و مخالف انتقاد ؟؟؟
از اینکه اکنون به جای مدیران سایت شما جواب می دهید تعجب می کنم و این از همان مواردیست که در این سایت دیده می شود . جناب آلبرتینی از روزی که یادم می آید شما استاد انتقاد و به چالش کشاندن و به هدر دادن زحمات دوستان در تاپیکهایشان بوده اید و من می دانم که شما عزم خود را برای مخالفت با دیگران در زندگیتان جزم کرده اید ، همین که هر جا انتقادی می شود پیشقدم می شوید تا با پاسخهای دندان شکنتان از سایت سرمایه دفاع کنید نشان می دهد که اصلا در برابر انتقادات رفتار منطقی ندارید اما خودتان خوراکتان انتقاد از دیگران است . به نظر شما هم همچون بسیاری از هم وطنان ما ( مسوولین ) به دنبال اصلاح مردم با زور هستید .
می دانم که به زودی مدیران سایت تنها مسوولیت خطیرشان را انجام می دهند ( پاک کردن پستها ) .
تنها جوابی که میتوانم به شما بدهم اینکه این پست شما دقیقا مهر تاییدی بود بر گفته های من . مچکرم.

..... من با احتساب این پست 484 پست زده ام .اگر برایتان مقدور است فقط لینک یک پست را که من قصد هدر دادن زحمت دوستی را داشته ام بگذارید.

آخرین ويرايش توسط albertini در September 7th, 2008 و ساعت 20:26
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول