نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 17:34   #3
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Red face انتقاد

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از انتقاد شما

خوشبختانه سیستم اعتباردهی بگونه ای تنظیم شده که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتها و نظرات کاربران دیگر در مورد پستهای خودتان را مشاهده کنید و کامنت ها بصورت عمومی منتشر نمی شوند. لذا این انتقادات احتمالی منجر به ایجاد حاشیه نمی شوند.

به هر حال ممکن است افرادی نسبت به عملکرد هر یک از ما انتقاداتی داشته باشند و باید مجالی برای طرح این انتقادات وجود داشته باشد. (مثلا این تاپیک برای طرح انتقادات و پیشنهادات شما دوستان از سایت سرمایه و مسئولان آن ایجاد شده است. به نظر شما اگر در این تاپیک امکان انتقاد وجود نداشته باشد و تنها بیان نکات مثبت امکان پذیر باشد، کارایی لازم را خواهد داشت؟)

در طراحی اولیه سیستم اعتبار دهی توسط شرکت توسعه دهنده vBulletin، امکان اعتبار منفی نیز پیش بینی شده است و تمام انجمنهایی که از vBulletin استفاده می کنند بصورت پیش فرض دارای این امکان می باشند.

با احترام
رضا
سلام
معمولا مدیران سایت جوری جواب می دهند که باعث تشکر دیگران شود و اصل موضوع فراموش شود ( مثل حامد خان در قضیه قرار عمومی ) . بنده اصلا منظورم انتقاد شدن نبود . عرض کردم گوشه و کنایه ، آزار و اذیت و ... . من اصلا کاری نکردم در این مدت که کسی از من انتقاد و یا تشکر کند آقا رضا . من فقط خواننده هستم . تو رو خدا اینقدر خودتان را هم انتقاد پذیر نشان ندهید . در سایت سرمایه رسم بر این است که افراد بیایند و زحمت بکشند و اطلاعاتشان را بی چشمداشت به اشتراک بگذارند و پس از مدتی توسط عده ای ناشناس تخریب شوند ، بی اعتبار شوند و مجبور به خداحافظی شوند . این وسط برای مدیران ، آب از آب تکان نمی خورد . انگار نه انگار . طورری برخورد می شود که یعنی آقای محترم می خواستی زحمت نکشی ، ما که دعوت نکرده بودیم ، حالا هم منت نگذارید . و تمام . من مطمئنم سایت سرمایه برپایه اطلاعات دوستان و اساتید آن می چرخد و نه بر اساس مدیریت مدیران آن . اما برخورد مدیران و بی تفاوتی آنها بر این مقوله روزی باعث خواهد شد که رونق فعلی از سایت گرفته خواهد شد . من تنها نیستم . افراد بسیار زیادی هستند که از مدیریت سایت و رفتارهایش گله مند هستند . اما کی رسیدگی می شود خدا می داند .
پ.ن 1: من ارادتمند همه دوستانم هستم و دست همه اساتید بزرگوار سایت را می بوسم . روی سخن من با شما نیست .
پ.ن 2: این پست هم انتقادیست ، پس نیازی به ادیت و یا پاک کردن آن نیست ( طبق فرموده آقا رضا )