نمايش پست تنها
قديمي November 3rd, 2010, 00:05   #162
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله esmailpour نمايش نوشته ها
سلام
خدمت همه دوستان بخصوص آقا کسری عزیز
قصد خرید یک لپ تاپ رو دارم خواهشن مارک پیشنهادی ومدل پیشنهادی رو زحمت بکشید
اگه یک کم هم شیک باشه که بهتره
محدوده قیمتی زیر850هزار
راستش یک مینی ایسوس دیدم خیلی پسندیدم می ترسم صفحه کوچکش اذیت کنه چون بیشتر روز رو باید باهاش سر کنم
موفق باشید
یا علی
سلام ، پیشنهاد من لپتاپ فوق العاده قوی و به صرفه Dell Inspiron 5010 است . با توجه به استقبال زیادی که از این لپتاپ شده است کانفیگ های بسیار متنوعی نیز دارد که با توجه به بودجه خودتان میتوانید یکی از این کانفیگ ها را انتخاب کنید . با بودجه حدود 850 تومان کانفیگ زیر را در نظر داشته باشید :
Intel Core i3 2.4 GHz
Cache 3 MB
4 GB DDR3 RAM
320 GB HDD
و مهمتر از همه کارت گرافیکی 1 گیگا بایتی .
به نظر من با توجه به بودجه شما ، این لپتاپ فوق العاده است .
البته اگر زیاد مسافرت میکنید باید لپتاپهای کوچکتری را در نظر داشته باشید که البته به همان میزان با قیمت مشابه کارایی کمتری را دریافت میکنید .

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali نمايش نوشته ها
سلام و صبح بخیر خدمت دوستان مخصوصا کسری عزیز بابت راهنمایی هاشون.
چه کارت مودم یا edge modem یا ... pcmcia (چندان با فرقشون آشنا نیستم!) برای دل 1015 که خریدم مناسب هست؟در صورت امکان کسری عزیز و دوستان گرامی راهنماییم کنند.مودمهای وایمکس رو نمیدونم به چه اندازه ای هستند.میخوام جمع و جور باشه تو چشم نزنه! آخه یک مدت ممکنه برم کتابخونه برای مطالعه.لپ تاپ رو میتونم باز کنم ولی مودم وایمکس فکر کنم نا جور باشه و همه یه طوری نیگام کنن!()

ارادتمند همه دوستان عزیزم.
بله مودمهای edge سایز و کارایی خوبی دارند که به راحتی همه جا می توانید استفاده کنید .