نمايش پست تنها
قديمي November 26th, 2009, 17:46   #126
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله good_boy_1357 نمايش نوشته ها
سلام به LASTNIGHT19 عزیز یه پیشنهاد داشتم . میخواستم ببینم اگه امکان داره همینجا در مورد سهامهایی که شرایط خوبی برای خرید دارن یا سهم هایی که رو به نزول هستند و باید خارج شد ازشون هم بحث بشه که ما از تجربیاتتون استفاده کنیم خیلی خوب میشه و برای کسانی که تاز شروع به خرید وفروش در بورس ایران کردن خیلی کمک میشه و اگه بشه یه سبد خرید تعریف کنیم وسهامها رو برای خرید بررسی کنیم خیلی عالیه بازم ممنون از این که لطف میکنی و اطلاعات مفیدت رو share میکنی.
دوست عزیز من چون رشته تحصیلیم اقتصاد بوده و به مطالعه در این زمینه هم علاقه مند هستم خبرهایی که در طول روز مطالعه می کنم رو اینجا قرار می دم، خودم فارکس کار می کنم و در بازار ایران به هیچ عنوان حاضر نیستم سرمایه گذاری کنم.

در مورد بازار سهام ایران هم باید خدمتتون عرض کنم توی این بازار ما نه شفافیت داریم و نه اصول علمی، یه روز یه آقا زاده ای می خواد سهام بخره سهام ارزون می شه یه روز یکی می خواد بفروشه سهام گرون می شه، شما هم تا وقتی که با آقازاده مربوطه اتصال به خیر پیدا نکرده اید و تا وقتی که کسی رو پیدا نکردید که اطلاعاتی که افراد خارج از بازار نمی دونند رو به شما برسونند من پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان وارد این بازار سراسر فساد نشوید که جز تباهی نتیجه ای براتون نخواهد داشت.

با پولتون برید بستنی بخرید بخورید و یا با دوستانتون برید شام بیرون لذت و سود بیشتری خواهید برد تا اینکه برید توی بازار سهام های ایرانی.