نمايش پست تنها
قديمي July 5th, 2010, 02:06   #39
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله bamik نمايش نوشته ها
سلام خدمت همه دوستان و تشکر ویژه از آقا فرشاد بابت معرفی قابلیتهای پنهان وی پی اس.
من و یکی دیگر از دوستان (آقا فرزاد) هم مشکل آقا مهدی را در همین مرحله داشتیم و دقیقا همین ارور که آقا مهدی عکسش را گذاشته را دریافت می کردیم که با راهنمائی که اقا فرشاد در جواب پست شما کرد متوجه شدم دلیل ارور چیست و با کمک help ویندوز به راهنمائی زیر رسیدم و طبق این راهنمائی عمل کردم و تغییرات را انجام دادم (من هر سه فایل iprtmgr.dll وmprddm.dll و wanarp.sys را در پوشه و درایو مربوطه در ویندوز سرورم داشتم و تنظیمات امنیتی این فایل ها را هم طبق راهنمائی زیر انجام دادم-البته فایل wanarp.sys تیک های آن طبق دستور العمل تیک خورده بود ولی به صورت پیش فرض تیک خورده بود و من نمی توانستم تیک آنها را عوض کنم) و سپس کار را از اول مجدد شروع کردم و وقتی دوباره به همین قسمتی که قبلا ارور آقا مهدی را دریافت کرده بودم رسیدم سرویس RRAS به طور خودکار استارت شد و لیستی که آقا فرشاد گفته بود ظاهر شد ولی کنار نام سرور من در ابتدای لیست نماد سبز رنگ به وجود نیامد و قرمز بود و بقیه کارها را هم طبق بقیه دستورات به طور کامل انجام دادم و نهایتا کانکشن هم ایجاد کردم ولی نمی توانم کانکت بشوم و ارور 800 را دریافت می کنم و پیام ارور می گوید نمی تواند کانکشن vpn را ایجاد کند شاید سرور vpn غیر قابل دسترسی است یا تنظیمات امنیتی به درستی برای این کانکشن ایجاد نشده است.
سلام بامیک جان

مشکل احتمالا از ارائه دهنده VPS هست، شما با ساپورت آنها تماس بگیرید مطمئنن مشکل را خودشان حل خواهند کرد،مشکل دکتر صبحانی هم همین گونه حل شد.
بعد از تماس با ساپورت در صورتی که باز به مشکل بر خوردید ، مشخصات VPS را در پیام خصوصی ارسال کنید تا بنده هر کاری از دستم بر اومد انجام بدم
5 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر: