نمايش پست تنها
قديمي November 25th, 2007, 18:38   #324
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام در تایید صحبت kamel2006 ، تا اینجایی که من از قوانین سایت فهمیدم ، هیچ کاربری الزاماً مجبور به زدن پست در فواصل زمانی مشخص ( حداقل 2 هفته ای ) نمی باشد ولی اگر یک کاربر برای مدتی پست نزند ، بدون اینکه در قوانین سایت ذکر شده باشد ، مجبور به دیدن پیغام : (( کاربر محترم ... شما در 2 هفته اخیر کم فعالیت کرده اید و ... )) می باشد و برای رها شدن از این پیغام چند خطی که در تک تک صفحات هم ظاهر می شود ، مجبور به زدن یک پست می شود ...
خب ما در حال حاضر بیش از 11700 عضو داریم و اگر قرار باشد کلیه اعضاء هر دو هفته یکبار ( بزور قانون نانوشته ) حداقل یک پست بزنند ، به نظر شما چند تا از آن پستها مفید و قابل خواندن و وقت گذاشتن خواهند بود ؟
پس پیشنهاد می کنم یا این قانون نانوشته کلاً حذف شود و یا اگر مدیران محترم و دوست داشتنیمون ( که واقعاً تواضعشان مثال زدنی می باشد ) با حذفش موافق نیستند ، آیا نمی توان در قسمت تنظیمات شخصی ، یک سوال برای این مورد قرار داد که : آیا مایلید در صورت نداشتن پست جدید در 2 هفته اخیر ، پیغام یادآوری برایتان به نمایش درآید ؟ بله خیر ( با مقدار default بله ، برای اینکه تازه کارانی مثل من سوالاتشان را بپرسند و تو فروم سرمایه ، احساس غریبی نکنند ، و بعد از اینکه کاربر یک مقدار راه افتاد و نخواست که پیغام فوق برایش به نمایش در نیاید ، به تنظیمات شخصی مراجعه کند و برای سوال فوق ، خیر را انتخاب کند ، یعنی اجبار از بین برود ).
زیاده جسارت است.
ارادتمند : Honda
---------------------------------------
پی نوشت : اگر هم بنا به مصالحی قرار شد که این پیغام حتماً باشد ( = حذف نشود و در تنظیمات شخصی هم امکان ایجاد سوال مربوطه نباشد ) ، لااقل فقط در صفحه اول فروم به نمایش در بیاید نه اینکه در همه صفحات فروم.
خیلی مخلصیم دوستان محترم.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط Honda در November 25th, 2007 و ساعت 18:42
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Honda: