نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 23:20   #1623
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب اقبالی ببین خودت داری آتش بس رو می شکنی، خودت احترام خودت رو داری زیر پا می ذاری، شما گفتی این البرز هی گیر میده، من رو ول نمی کنه من هم قول دادم کسی به من چیزی نگه من هم ساکت بشم و هرکی هرچی گفت چیزی نگم، خودت داری شروع میکنی.

من واقعاً الان باید جواب بدم؟ بعد از اونهمه پست و توضیح مکررات که دادم باید جواب بدم؟ شما که ظاهراً هیچ کدوم از پستهای من رو نخوندی!!!!!! بعد می گی من به شما توهین می کنم، واقعاً جالبه.

در مورد عقیده اگر فردی عقیده داشت که هر روز با آجر بزنه توی سر بقیه بنظر شما باید بهش احترام گذاشت؟ خوب این هم یه عقیده است دیگه، اگر باید احترام گذاشت بگید تا من بدونم با چه کسانی طرف هستم.
هر 4 کاندیدا رو یک گروه و یک نفر در نهایت تائید کرده، که هم من و هم شما ناراضی هستیم (نگفتم 80% چون بهروز خان گفتند که از کجا می دونی این عده ناراضی هستند دیدم ایشون راست می گه من که امار نگرفتم ولی ایشون حتماً گرفته و من فهمیدم که فقط شما و من از این دولت ناراضی هستیم و یه تعداد خیلی معدود دیگه)، خوب من که در طی این 30 سال عمرم فقط توی این کشور عذاب کشیدم و حقم خورده شده، خانواده و فامیل و دوستانم هم از این الطاف کم و بیش بی نصیب نبوده اند (حالا اونهایی که جناب بهروزخان گفتند که راضی هستند و حال کردند رو نمی گم) من، خانواده ام و اکثریت دوستانم (غیر از کسانی که اینجا می شناسم و همه راضی هستند) از این وضع ناراضی هستیم. شما با رای دادنتون دارید همین نظام که ما توش داریم عذاب می کشیم رو تائید می کنید و با رای خودتتون اظهار می کنید که بازهم ادامه بده، بازهم پدر این البرز رو در بیار بازهم اذیت کن، بازهم آبروی اون ناراضی ها رو ببر.

من چه جوری می تونم ساکت باشم وقتی که شما دارید چنین کاری رو با من می کنید؟ رای شما بزرگترین توهین به من و خوانده ام است، چرا من چیزی نگم؟ داریم به موسوی رای می دیم نه محمدرضاشاه پهلوی یا گروه مجاهدین یا هرگروه مخالف جمهوری اسلامی یا حداقل کسی که توی ایران زندگی کنه، مخالف باشه و صلاحیتش توسط شورای نگهبان رد شده باشه، شما چه جوری انتظاری داری من ساکت باشم و چیزی نگم؟

در مورد امضاء هم همین بس که هر تبلیغی برای من از صد تا فحش و ناسزا بدتره.

اون افرادی رو هم که فرمودید اگر توی جمهوری اسلامی تائید شده و کاره ای هستند و به زندان نمی روند مطمئن باشید دستشون با بقیه توی یک کاسه است، هر فرد و یا روزنامه یا سایتی که بوده یا به زندان افتاده یا تعطیل شده یا فیلتر شده، پس اونها هم از همون دست هستند.

اگر می خواهید من پست نزنم، پستهایی نزنید که خطاب مستقیمش به من باشه، اگر پست می زنید مطلب جدید عنوان کنید.
آقا البرز پس درودیوار شهر این روزها باید به شما توهین کنند درسته؟ شما نظرتون محترمه ما هم همینطور.ما نظرمون رو تحمیل نکردیم نهایتا یک آواتار و امضا بود .تاپیک جناب اقبالی هم به آن شکل درامد امید که بسته بشه تا خیال دوستان راحت بشه.
فریادهایمان هم گذاشتیم برای کوچه و خیابان .بس کنید لطفا .