نمايش پست تنها
قديمي February 27th, 2009, 17:03   #62
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
دوستان عزیز ...

به نظرم کسی پیدا نشود که موافق نقد کردن مطالب نباشد . همگی در این مورد اتفاق نظر داریم .

منتها به موضوع از این منظر نگاه کنید که در خیلی از تاپیکها هنوز مطلب تمام نشده ، نقدها و نظرات دیگران غالبآ بحث را به حاشیه میکشاند .

وجود این تاپیک ها این مزیت را دارد که تمام مطالب و نظرات هر شخص بطور خالص و چکیده و پیوسته در دسترس خواهد بود .

قطعآ نقد این نظرات هم لازم است و کسی منکر این مسئله نیست . ولی اول باید سخنی به روشنی گفته شود تا بتواند مورد نقد قرار گیرد .

من فکر می کنم دوستانی که مخالف هستند احساس کرده اند که عده ای از نقد شدن و یا اظهار نظر دیگران و ... خسته شده اند و می خواهند کلکی سوار کنند ، ضمن احترام به این عزیزان باید عرض کنم اینطور نیست ، لطفا به هدف ایجاد این تالار دقت بیشتری بفرمائید ، من به آقا رضا پیشنهاد کردم حتما ابتدا در این تالار بخشهای مجزا ایجاد شود تا هر کس تاپیکش را به وبلاگ تبدیل نکند و موضوع خاصی را دنبال بنماید و دوما اینکه حتما تاپیک دیگری در کنار هر تاپیک باشد تا در آنجا به نقد و نظر بپردازیم ، در ضمن ایجاد تاپیک با مشورت و با اجازه باشد و در نهایت کاربران خاص با شرایط خاصی بتوانند تاپیک ایجاد کنند تا تاثیر مثبتی داشته باشد نه اینکه بخواهیم مجموعه ای از وبلاگهای شخصی راه بیندازیم ، بسیاری از نقدهای دوستان در مورد این تالار جدید بسیار به جا بوده و تذکرشان باعث شد از همین ابتدا جلوی بعضی انحرافهای احتمالی تالار گرفته شود ، ولی هدف اصلی تالار و نکات مثبت هم باید در نظر گرفته شود ، مطمئنا با حساسیت ویژه ای که همه اهالی محترم سایت سرمایه همچون البرز خان دارند خیالمان راحت خواهد بود که در صورت نامفید بودن این تالار آقا رضا به حذف آن اقدام خواهند کرد ، یا علی .