نمايش پست تنها
قديمي March 14th, 2010, 20:16   #92
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsanshok نمايش نوشته ها
سلام.
چند دیقه آنتی ویروسم رو غیر فعال کردم تا یه بازی ****** شده رو نصب کنم. بعد که فعال کردم کلی ویروس تمام هارد رو گرفته بود. خلاصه ویروس ها همه پاک شدن ولی یه مشکل هنوز باقی هست. وقتی میخوام فایل های هیدن هم نمایش بده بعد از اوکی کردن پنجره کنترلش، مجدد میبینم عمل نکرده و باز که پنجره رو میبینم توش تیک خورده که نمایش نده.
بنظرم توی رجیستری یه دستکاری کرده که ویروس نیس بلکه ثبت شده. کسی از عزیزان میدونه کجای رجیستری میشه این مورد رو بر طرف کرد؟
باز تاکید میکنم که ویروس پاک شده. فقط اثرش باقی مونده

با سلام

دوست عزیز اول چک کنید ببینید Regedit.exe اجرا میشه یا نه . اگر که اجرا میشد که یعنی یوزر شما مشکلی برای تغییر توی رجیستری نداره, نتیجه اینکه بعد از تغییرات اونها دوباره به حالت قبل برمیگردن نشوندهنده اینه که هنوز سیستم شما یک ویروس فعال داره که بعد از هر تغییر اون رو به حالت قبل برمیگردونه! اگر هم نتونستید Regedit.exe رو اجراکنین که یعنی ویروسها تغییر در رجیستری رو در یوزر شما از کار انداختن.(توسط برنامه Regedit)

من هم همچین مشکلی داشتم قبلا و از فایل زیر استفاده کردم . این فایل یک VBScript هست که حتی اگه تغییر در رجیستری هم غیر فعال شده باشه (توسط برنامهRegEdit) میتونه که کار ساز باشه. البته اینم بگم که این فایل کار مسئول شبکه شرکتی است که قبلا توش کار میکردم (بسیار آدم واردی بود). لطفا قبل از استفاده هم حتما توسط آنتی ویروستون اسکن کنید.

به دلیل اینکه ظاهرا توی این تاپیک نمیشه چیزی اتچ کرد (یا حداقل من نمیتونم) اون رو آپلود کردم :
http://hotfile.com/dl/32759438/b73fc5a/REG.VBS.html

موفق باشید
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007: