نمايش پست تنها
قديمي November 23rd, 2009, 19:59   #11
amin233
Senior Member

amin233's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: ديارمن ديار نون
تشکر از ايشان: 277 بار در 89 پست
amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amin233 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amin233
Post چند روش اينترنت رزرو

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها

درود بر سروران گرامی

یکی از مشکلات ما تریدرهای ایرانی، قطع شدن مداوم اینترنت هستش که در تصویر بالا ملاحظه میکنید.

این قطعیها برای یک کاربر عادی اینترنت مشکلی ایجاد نمیکند و شاید اصلا به چشم نیاید. اما برای ما که اینترنت وسیله ای برای کسب درامد است بسیار مشکل ساز میشود.

این قضیه برای تریدرهای تایم بالا مشکل حادی ایجاد نمیکند اما برای اسکالپرها و تریدرهای تایم پایین ( مثل بنده که علاقه شدیدی به تایم 1 دقیقه دارم ) بسیار مشکل ساز است.

هر بار اینترنت قطع میشود و من پوزیشن باز دارم، دست به دعا میشوم چون چاره ای ندارم و راه کاری بلد نیستم. ISP که هیچ چیز رو گردن نمیگیره. مخابرات هم که در مسئولیت پذیری دست همه سازمانها رو بسته...

پیشنهادات و راه کارهای دوستان برای مقابله با این مسئله چیست ؟

با سلام

در مواقع قطع شدن اينترنت بايد چند روش ديگه براي اتصال به اينترنت داشته باشيم
من خودم4 روش اول را به ترتيب اجرا ميكنم

1-استفاده از
adsl
2-استفاده از ديال آپ با چند كارت اشتراك از isp هاي مختلف كه اگه يكي از اونها قطع شد با ديگري

3-استفاده از ديال آپ با اشتراك از isp اي كه در شهري ديگر وجود داشته باشد تا اگه ورودي ديتاي اون شهر قطع شد بشود دوباره كانكت شد

4-استفاده از GPRS و اتصال پي سي پاكت يا موبايل به كامپيوتر كه البته سرعت پايين ميباشد و بايد فقط متا تريد اجرا شود

5- استفاده از ايننترنت وايرلس (اكسس پوينت)

6-استفاده از وايمكس كه در تهران موجود است

---روش هاي بعدي هزينه زيادي دارد و براي افرادي كه خيلي براشون اينترنت مهمه ميتونن استفاده كنند

7- استفاده از GPRS توسط موبايل هاي ماهواره اي و اتصال اون به كامپيوتر كه من تا حالا استفاده نكردم و اطلاعات زيادي هم ندارم ولي فكر ميكنم امكان پذير باشد

8- استفاده از اينترنت ماهواره اي كه مسلما هزينه زيادي دارد

خدانگهدار