نمايش پست تنها
قديمي December 31st, 2008, 23:45   #43
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

مدیرت سایت اعلام کردند که:

واین به این معنی نیست که راه دیگری برای تصمیم تاخیر در زمان مسابقه و جود ندارد.
برای اینکه مدیر سایت از کلمه فقط در آن جمله استفاده نکرده است.
اگر جمله به این شکل بود حرف شما قابل قبول بود.
فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: تا این لحظه 30 نفر از پست مربوطه تشکر کردند. و این از نصف حداکثر تشکر ها بیشتر است. و بیشتر از نصف در رای گیری ها مورد توجه قرار میگیرند.

3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.

با سلام

بگم نگم ؟ بگم نگم ؟ بگم نگم؟

میگم اگر نگم .....

زیادش زحمت پاک کردنش میافته گردن اقا رضا ( اقا رضا پیشاپیش معذرت )

دوست عزیز شما فکر کردید این جمله هم عربی که دست به تعبیر و تفسیر و تاویل ...... زدید قربان ؟

نه قربون شکل ماهت این جمله کاملا فارسی روان هست و همه اساتید حاضر در سایت قادر به خواندن و درک معنی ان هستند ونیاز به تفسیر اینچنینی شما نیست و نمی دونم شما چطور از یک جمله 2*2 به این نتیجه شگرف رسیدید

معنی این جمله کاملا واضح هست در صورتی که بیشتر از 50 نفر تشکر کنند

تاخیر اعمال میشه حالا شما از کجا براش فقط و اگر و اما در اوردید برای من واقعا جالب بود چون معمولا این جور مباحث رو من با دوستان در مورد بعضی جملات عربی داریم که از یک جمله مثلا

این یک چراغ هست

پی این مورد میبرند که فرد گوینده اشاره به اسمانها و زمین و درمان 42 درد و بیماری و کشف چندین مساله پیچیده علمی کرده

ور هرچی میگیم بابا این فقط یک جمله خبری بود

اونا میگن نه تو اگه زبون عربی میفهمیدی متوجه همه این موارد میشدی میگیم بابا خود عربها هم این تفاسیر شما رو قبول ندارند در جواب میگن اونها هم کوردلانی هستند که این بیان روشن و مبین را متوجه نمیشن

دوست عزیز این تفسیر شما توهین به درک همه افراد فارسی زبون هست فکر کنم بابت این تفسیر یک عذر خواهی به جمع خواننده بدهکارید

پ.ن: توجه بفرمائید اصلا کاری به دلایل تاخیر و فرایند تصمیم گیری ندارم و فقط مورد بحث من این تفسیر و تعبیر شما از جمله شرطی اقا رضا هست