نمايش پست تنها
قديمي December 6th, 2008, 15:35   #75
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

(سلام بی معرفتا )
از نظر من 90% قانونهایی که تصویب می شه به ضرر یه عده و برای دیگران بی اثره، و از این رو به نفع اونا می شه، پس بی عدالتیه! (یکیش خود من که تا حد زیادی به نفعم می شه، چون روشی که من ترید می کنم باید با رعایت مدیریت سرمایه باشه، وگرنه زود کال می شم، اما اگه رعایت کنم دائما ً سود می کنم، ولی کوچیک کوچیک)... البته شاید بعضی قوانین بتونه جلوی شانسی سود گرفتن یه عده رو بگیره و از این بابت خیلی خوب باشه، از طرفی اگر مطمئن باشیم که هر کسی فقط با یک آی دی در مسابقه شرکت می کنه فکر می کنم دیگه به قوانین احتیاجی نیست، الان می گم چرا: مسابقه ای که IFC از حدود 3 هفته پیش شروع کرد، تعداد زیادی شرکت کردن که همون هفته اول حدود 10 نفر اول بین 80 تا 100 هزار رسوندن مارجینشون رو و الان 2 هفته اس که اونها بالانسشون کمی بالا پایین شده، اما تغییری نکرده و این فکر می کنم معنی تقلب رو داره (صد البته نه همه شون)، اما تو مسابقه خودمون خدا رو شکر چنین چیزی فکر می کنم نبود... قوانینی که سود کلان رو محدود می کنه چیز خوبیه، اما نه واسه کسانی که لانگ ترم کار می کنن و سود گیریشون از همین راهه، من خودمم لانگ ترم کار می کنم، ا لبته با پوزیشن های کوچیک، ولی یکی می خواد 2-3 روز یک بار 1 پوزیشن ِ درست درمون بگیره، تکلیف اون چیه؟
حرف آخر:
من بالانس نهایی رو بیشتر می پسندم، ولی تمام قوانینی هم که وضع می شه 100% به منظور جلوگیری از تقلب هست، پس کاش جوری وضع بشه که فقط جلوی تقلب رو بگیره، نه سود گیری رو!
یه حرف دیگه: بعضیها می گن دمو فایده نداره و طرف می گه پول خودم نیست... نه اینطوری هم نیست، اگر کسی شرکت در مسابقه رو دوست داشته باشه نمیاد یه دفعه یه پوزیشن شانسی بگیره که همون ساعت اول کال بشه و 1 ماه دوباره صبر کنه... از طرفی هم دمو و موفقیت در اون باعث می شه ما ترسمون از ترید به همون روش در ریل بریزه... ببخشید که من ِ حقیر این قدر از خودم نظر دادم
2 تشکر کننده از pari.ebrahimi: