نمايش پست تنها
قديمي January 13th, 2007, 19:28   #16
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

با عرض پوزش شاید این مطلب جایش اینجا نباشد ولی چون در رابطه با پیشنهاد و معرفی و کاندیدا نمودن مدیران انجمن ها بود گفتم اینجا مطرح شود .
همانطور که مدیران محترم سایت و سایر عزیزان در جریان هستند ...در سایت انجمنی به نام CFD,...,... که متاسفانه تاکنون به مسایل ان چندان پرداخته نشده است . وبه جز بخش طلا که انهم به خاطر معاملات اسپات ان است ...در سایر موارد همچنان کمبودها احساس می گردد .
پیشنهاد می کنم دوستان که می توانند با دانش و تجربه و درایت خود ...انجا را مدیریت نمایند ....معرفی شده و مدیران محترم سایت شایسته ترین را برای انجا گزینش نمایند .
یکی از گزینه های بسیار مناسبی که به نظر من می رسد و همواره از مطالب خوب و قوی ایشان استفاده نموده ایم اقای shahram هستند .
همچنین دوستان بسیار خوبم ...خشایار طالبی و محسن - با دانش و میزان حضور بالا ...توانایی بسیار بالایی برای اداره بخشهای مختلف سایت را دارا هستند .
البته اسم بردن از این عزیزان به معنای کم نمودن ارزش سایر دوستان گرامی نیست و اینها فقط گزینه هایی هستند که در ذهن دارم .

شاد و تندرست باشید

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Shakhes: