نمايش پست تنها
قديمي June 28th, 2010, 12:58   #30
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
اما من فکر نکنم گزینه مثبت در اینجا کارایی نداشته باشه من در سایت های دیگه هم فعالیت دارم انجا اگردو نفر رای بدن یکی مثبت یکی منفی نتیجه خنثی میشه یعنی انگار کسی رای نداده اگر یکی منفی بده دو تا مثبت نتیجه 1+ میشه که اگر به 10- برسه پست حذف خواهد شد .

مورد بعدی اینکه من این مورد را برای تالار سیگنال ها به هیچ وجه مناسب نمیبنیم به دلیل حساسیتی که دارد به هیچ وجه نباید به وسیله کاربران حذف بشه و در اختیارات مدیر باید باشد مثلا من یک سیگنال دادم یکی داره استفاده میکنه یک شرکتی یا ارگانی داره از این مورد ضرر میبینه و مشتریانش را از دست میده میاد به هر طریقی شده اختلال ایجاد میکنه .

مورد بعدی هم اینکه این کار باعث بیشتر شدن فعالیت مدیر سایت خواهد شد که باید یکی یکی پست هایی را که حدف شدن را کنترل کنند مبادا با قصد تخریب پست ها حذف شده باشند حالا فکر کنم در اینده هم یک فیلم سینمایی هم داشته باشیم از شکایت های کاربران که چرا پست من پاک شد اونها به قصد ضربه زدن به من این کار را کردن فلان و فالان و .......

فعلا همین
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
سوال:

اگر پستی 20 امتیاز مثبت و 5 امتیاز منفی بگیره مخفی میشه؟

اگر پستی مخفی شد و قبلا نقل قول شده بود ایا نقل قول ان هم مخفی میشه؟
در صورت لزوم این امکان وجود دارد که این سیستم در برخی تالارها غیرفعال شود (مثلا در تالار سیگنالها).

ضمنا با تغییری که در سیستم داده شد، اگر برآیند امتیازات مثبت و منفی به 5- برسد، پست مخفی خواهد شد.
Reza آفلاين است