نمايش پست تنها
قديمي June 28th, 2010, 11:57   #26
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
1

دوستان سلام.
راستش فکر میکنم هدف اصلی آقا رضا از قرار دادن این امکان همونطوری که خودشون مشخص کردن؛ این بوده که پستهای نامناسب به سرعت حذف بشن و نیاز نباشه تا یه مدیر رسیدگی کنه!
منتها دوستان همونطور که من هم اشاره کردم. این نامناسب رو جور دیگه ای برداشت کردن. یعنی فکر کردن که هر پستی که مطلب درستی نداشت میشه نامناسب! ولی اینجوری نیست صرفا باید منظور پستهایی باشه که واقعا مطلب نامناسب دارند!

به عنوان مثال فرض کنید تو این دعواهایی که خصوصا تو تالار بروکرها شکل میگیره؛ یکی بیاد و هرچی از دهنش در میاد بگه! خب مسلما انتظار برای از راه رسیدن یه مدیر نمیتونه جالب باشه. و همونجا با 5 تا رای منفی کاربران پست مخفی میشه و به اعتبار سایت لطمه نمیزنه!

اما چیزی که بهش توجه نشده؛ اینه که غالب کاربران به این نکته توجه نخواهند کرد(اینکه این ابزار کاربرد کاملا محدودی داره! ) و از این ابزار استفاده های گسترده تری خواهند برد که چه بسا منجر به سوء استفاده بشه!
2 تشکر کننده از Paradox: